Kobieta na krańcu świata: O czym marzy Jennifer?

W malowniczej Austrii Martyna spotkała niezwykłą gimnastyczkę. Mimo dramatycznej sytuacji osobistej, Jennifer Bricker-Bauer zaraża optymizmem i hipnotyzuje zjawiskowymi występami akrobatycznymi. W osiągnięciu spektakularnego sukcesu nie przeszkodziło jej nawet to, że… urodziła się bez nóg.

Porzucona w szpitalu tuż po przyjściu na świat, Jen ogromną siłę otrzymała od swoich adopcyjnych rodziców, którzy wyparli z jej słownika takie wyrażenia jak: nie mogę, nie dam rady, nie potrafię. Marzenia miała na wyciągnięcie ręki. Dziś swą niezwykłą radością życia zaraża i motywuje innych.

Historia Jennifer jest przykładem na to, że życie pisze najlepsze scenariusze i udowadnia, że nie ma w życiu barier nie do pokonania!

O czym dziś marzy Jennifer? Dowiecie się z materiału wideo. Jeśli przegapiliście najnowszy odcinek, już teraz możecie obejrzeć go w player.pl. Emisja kolejnego już w niedzielę o 11.30 na antenie TVN! Do zobaczenia.

Zobacz także:

Kobieta na krańcu świata: Ujawniamy tajemnice odcinka!

Oglądaj program "Kobieta na krańcu świata" w player.pl!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!