Kobieta na krańcu świata: Podwójne urodziny Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Źródło: mwmedia
- Jak świętować, to z przytupem - skomentowała podróżniczka. Martyna Wojciechowska przy okazji zaapelowała do swoich fanów. Poznajcie szczegóły.

28 września był wyjątkowym dniem dla Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka skończyła 47 lat, ale także świętowała drugie urodziny Fundacji Unaweza, której jest Prezeską.

- Czym byłoby świętowanie urodzin bez tych, którzy każdego dnia pomagają nam dawać skrzydła i zmieniać świat na lepsze miejsce?Nie wyobrażałyśmy sobie spotkania urodzinowego bez Was🎂🧡Wczoraj w naszym biurze odbyło się małe „przyjęcie” urodzinowe z osobami, które na stałe wspierają nasze działania. To nasza forma podziękowań, że jesteście z nami i pomagacie nam dawać Kobietom skrzydła. Było mnóstwo budujących rozmów, śmiechu i wzajemnej inspiracji.Dziękujemy, że jesteście z nami!🧡 - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Fundacja Unaweza, której Prezeską jest Martyna Wojciechowska pomogła sfinalizować m.in. prowadzoną przez Stowarzyszenie Misji Afrykańskich budowę domu dla Kabuli i Dzieci z albinizmem w Tanzanii oraz wspiera jego codzienne funkcjonowanie.

W Meksyku realizuje m.in. projekty skierowane do Kobietpepenadoras (zbieraczek śmieci), zapewniając Im naukę zawodu, edukację psychologiczną oraz ekonomiczną.

W Rumunii wspiera kobiety - ofiary handlu ludźmi, mieszkanki schroniska. W Polsce wraz z Fundacją po DRUGIE buduje Dom dla Nastoletnich Mam i Ich Dzieci.

Jeśli chcecie wesprzeć Fundację, zajrzyjcie na stronę internetową UNAWEZY.

Zobaczcie także:

Jakie wyzwania postawiła sobie Martyna Wojciechowska w nowym sezonie?

Relacja z urodzin Fundacji UNAWEZA

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!