Kobieta na krańcu świata: Jak wygląda pandemia na wysypisku śmieci?

Czy Carolina z Meksyku nadal tam pracuje? Sprawdziliśmy to.

Pamiętacie Carolinę z Meksyku? Villegas dzięki wsparciu fundacji Martyny Wojciechowskiej nie musi już zbierać śmieci. Jesienią 2019 roku Carolina rozpoczęła pięciomodułowy kurs stylizacji. Uczy się m.in. fryzjerstwa, makijażu, pedicure, wizażu dla pań młodych i solenizantek świętujących hucznie obchodzone w Meksyku 15. urodziny. Mimo pandemii Carolina nie wróciła na śmietnik.
W Meksyku, jak w całej Ameryce Środkowej i Południowej, pandemia nie wygląda ciekawie. 1 czerwca życie w Meksyku miało wrócić w miarę do normalności. Niestety ze względu na dużą liczbę zachorowań i przypadków śmiertelnych, przesunięto nieco plan rozmrażania gospodarki. Na wysypisku śmieci też nie jest dobrze. Ludzie pracujący na nim, potracili źródło dochodu😔 Nasza Carmen, dobra dusza w tym miejscu, ostatnio odwiedziła Carolinę, żeby osobiście sprawdzić, jak znosi obecną sytuację. Carolina z niecierpliwością czeka na powrót do szkoły. Póki co ćwiczy plecenie warkoczy, a nawet zarabia pierwsze pieniądze, robiąc fryzury sąsiadkom i koleżankom rodziny. Sami zobaczcie🧡 Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale Carolina bardzo się starała i chciała pokazać swoją pracę🙂 Jak Wam się podoba? (...) czytamy na oficjalnym profilu Fundacji Unaweza.
Więcej szczegółów na temat pomocy Carolinie i pozostałym bohaterkom programu "Kobieta na krańcu świata" znajdzie na oficjalnej stronie Fundacji Martyny Wojciechowskiej UNAWEZA.

Oglądaj "Kobietę na krańcu świata w player.pl

Zobacz także:
Kobieta na krańcu... Żoliborza? Czyli jakie plany na program ma Martyna Wojciechowska!
Kobieta na krańcu... Żoliborza? Czyli jakie plany na program ma Martyna Wojciechowska!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe/TVN

Pozostałe wiadomości