Łukasz i Mateusz muszą wymeldować się z Hotelu Paradise!

Hotel Paradise: Sandra i Martyna dokonują wyboru!
Decyzje uczestników podjęte podczas Rajskiego rozdania w Hotelu Paradise spowodowały, że program musiał opuścić Mateusz i Łukasz! Zobacz, co wydarzyło się dzisiejszego wieczoru!

W weekend zapraszamy do player.pl, gdzie znajdziecie dodatkowe materiały!

Viola musiała podjąć decyzję, któremu chłopakowi wręczy immunitet i poinformować o tym wszystkich na początku Rajskiego rozdania. Decyzja była zaskakująca. Viola wybrała Blondino! Tłumaczyła się tym, że nie chciała podejmować decyzji za Sandrę. Dając immunitet Maćkowi lub Mateuszowi, to ona zdecydowałaby, kto zostanie w programie.

Łukasz

Pierwszą osobą, która dowiedziała się, że to jej ostatnie chwile w programie był Łukasz, który był w Hotelu Paradise od pierwszego dnia.Podczas pobytu w Hotelu Paradise, Łukasz był w parze z Mariettą i był lojalny wobec niej do momentu, aż nowa uczestniczka Martyna nie stanęła między nimi. Niestety nowa partnerka Łukasza, na kolejnym Rajskim rozdaniu zdecydowała się wybrać Adama i Łukasz musiał wymeldować się z Hotelu Paradise.

Łukasz
Łukasz

Łukasz

Mateusz

Mateusz konkurował z Maćkiem o bycie w parze z Sandrą. Dziewczyna lojalnie wybrała chłopaka, z którym od pierwszego dnia w Hotelu Paradise tworzy parę. Matt był uczestnikiem, który spędził w programie najmniej czasu. Jego pobyt w Hotelu to zaledwie kilka dni. Niestety nie udało mu się zdobyć pary i pozostać w Raju dłużej...

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Rajskie rozdanie

Blondino otrzymał immunitet, który nie wpłynął na niego w żadnym stopniu. Podszedł lojalnie do Violi. Sprawa zaczęła się komplikować przy pozostałych wyborach chłopaków.

Zaraz po Blondino, swoją decyzję musiał podjąć Matt, który w Hotelu Paradise był najkrócej. Wybrał Sandrę! To samo zrobił Maciek. To było oczywiste, gdyż są z Sandrą w parze od pierwszego dnia. Następny był Łukasz. Wybrał Martynę, mimo że ona od kilku dni bardzo zbliżyła się do Adama. Łukasz powiedział wprost, że oficjalnie są parą i zakończenie tego, też powinno być oficjalne. Zaraz po tym, Chris dokonał swojego wyboru i stanął za Mariettą. To było pewne. Cały tydzień obserwowaliśmy, jak ich relacja się rozwija. Na koniec poznaliśmy decyzję Adama — wybrał Martynę.

Rajskie rozdanie
Rajskie rozdanie

Rajskie rozdanie

Zobacz też, co czeka uczestników w przyszłym tygodniu!

Hotel Paradise: nowe odcinki!

podziel się:

Pozostałe wiadomości