Miłość w Hotelu Paradise!

Miłość w Hotelu Paradise!
Niektórzy przyjechali do Hotelu Paradise, aby przeżyć przygodę życia, inni by świetnie się bawić. Są też tacy, którzy chcą się zakochać! Zobacz, jak rodzi się miłość w Raju!

Rozszerzone odcinki Hotelu Paradise znajdziesz w player.pl!

Miłość potrafi pojawić się z zaskoczenia, może zostać odnaleziona, może też dojrzewać przez dłuższy czas. Jedni w nią wierzą, inni jej szukają, niektórzy bronią się przed tym, by poznać jej smak. Czy w Hotelu Paradise pojawiła się miłość? Trudno nie dać się porwać uczuciu na indonezyjskiej wyspie! Romantyczne randki, spacery nad brzegiem oceanu, wspólne sypialnie, kolacje przy świecach...

Trzeba jednak uważac, bo miłość ma słodki i gorzki smak. Jeśli pojawiają się uczucia, wszystko może się zdarzyć. Bądź z nami dzisiaj o 20:00 w Siódemce! Zobacz, czy w Hotelu Paradise uczucia wezmą górę nad paktami i sojuszami!

Hotel Paradise nocą
Hotel Paradise nocą

Hotel Paradise nocą

Co wydarzy się dzisiaj?

Martyna i Adam wreszcie spędzą intymne chwile sam na sam w pokoju… W związku Violi i Latino szykuje się kolejny kryzys. Tym razem będzie ostro!Niespodzianki to nieodłączny element tego show. Nowa osoba w programie może sporo namieszać, a posiada niebywały temperament! Kto to będzie i jak jej decyzja wpłynie na układ w Hotelu Paradise?Jakby mało było niespodzianek, to Klaudia przygotowała kolejną rewolucję. Panie będą się czuły jak królewny, a panowie? Więcej nie zdradzimy. Do zobaczenia wieczorem!

Zobacz też:

Hotel Paradise: To chyba miłość!

podziel się:

Pozostałe wiadomości