Pierwsze chwile Mateusza i Łukasza po opuszczeniu Hotelu Paradise!

Hotel Paradise: Łukasz tuż po opuszczeniu programu
Dzisiaj program musiał opuścić Mateusz i Łukasz! Zobacz, jakie były ich pierwsze reakcje po opuszczeniu Hotelu Paradise!

W weekend zapraszamy do player.pl, gdzie znajdziecie dodatkowe materiały!

Łukasz

Łukasz
Łukasz

Łukasz

Podczas pobytu w Hotelu Paradise, Łukasz był w parze z Mariettą i był lojalny wobec niej do momentu, aż nowa uczestniczka Martyna nie stanęła między nimi. Niestety nowa partnerka Łukasza, na kolejnym Rajskim rozdaniu zdecydowała się wybrać Adama i Łukasz musiał wymeldować się z Hotelu Paradise.Łukasz cieszy się, że mógł przeżyć taką przygodę. Z jednej strony szkoda, że ona się już kończy, ale z drugiej strony emocje, które towarzyszyły mu w programie, były tak duże, że będzie mógł w końcu trochę odpocząć. Co program dał Łukaszowi? Odwagę, możliwość wyjścia ze strefy komfortu, nowe doświadczenia, bliskich znajomych. Łukasz najbardziej przywiązał się do Marietty i to właśnie jej najbardziej będzie kibicował!

Mateusz

Mateusz konkurował z Maćkiem o bycie w parze z Sandrą. Dziewczyna lojalnie wybrała chłopaka, z którym od pierwszego dnia w Hotelu Paradise tworzy parę. Matt był uczestnikiem, który spędził w programie najmniej czasu. Jego pobyt w raju to zaledwie kilka dni. Niestety nie udało mu się zdobyć pary i pozostać w hotelu na dłużej...Jakie plany po programie ma Matt? Najpierw musi się wyspać i odpocząć. Następnie skupi się na swoim biznesie i życiu prywatnym, które musi uporządkować. Mateusz kibicuje Chrisowi i Marietcie. Trzyma kciuki, aby wygrali program!

Hotel Paradise: Mateusz po odejściu z programu

A co czeka nas w następnych odcinkach? Zobacz!

Hotel Paradise: nowe odcinki!

podziel się:

Pozostałe wiadomości