Hotel Paradise 2: "Teraz mam nowy cel! Pomścić Ivana!"

Hotel Paradise: Zemsta
Kamil po ostatnim Rajskim Rozdaniu, kiedy z Hotelu Paradise musiał wymeldować się jego najlepszy kolega, ma nowy cel. Chce pomścić przyjaciela. Co zrobi? Kto powinien się obawiać? Zobacz fragment przed emisją w TV!

Dłuższe odcinki i materiały EXTRA dostępne w player.pl!

Ostatnie Rajskie Rozdanie nie poukładało się zgodnie z planem Kamila. Większością głosów Ania i Ivan zostali zablokowani i najlepszy przyjaciel Kamila pożegnał się z programem. Przyszedł czas na zemstę? Kamil nie kryje swoich zamiarów. Przy barze w towarzystwie uczestników mówi, że po odejściu Julii był smutny, ale teraz ma nowy cel. Chce pomścić Ivana! Pół żartem, pół serio padają nieprzyjemne słowa i dwuznaczne wypowiedzi. Łukasz i Magda nie boją się Kamila i nie pozwolą się zastraszyć. Co z resztą?Kiedy Kamil dołączył do dziewczyn, wyszły ze słowami, że nie mogą z nim przebywać. Została tylko Ata i między nią i Kamilem doszło do rozmowy o Ivanie. Kamil nie dziwi się, jaką decyzję podjęła Ata po tym, co powiedział Ivan, bo uważa, że przesadził. Dziewczyna wytłumaczyła się, dlaczego podjęła taką, a nie inną decyzję. Była ona wbrew uczuciom, ale strategicznie bardzo dla niej korzystna. Gdyby wybrała Ivana, on prędzej czy później wróciłby do Ani. Co jeszcze w Hotelu Paradise?

Hotel Paradise: Rozmowa Aty i Kamila

Wyeliminowanie Ivana z programu mocno osłabia pozycję Kamila w grupie. Jego jedyny sprzymierzeniec, który miał mu pomóc w realizacji planów i dojściu do finału, musiał pożegnać się z hotelem. Wyraźnie zagubiony Kamil, twardo odgrywa rolę niepokonanego i za wszelką cenę próbuje udowodnić swoją siłę. Mieszkańcy hotelu mają dość jego zachowania i unikają z nim kontaktu. Kamil nie potrafi wybaczyć Łukaszowi jego decyzji o rozdzieleniu Ani i Ivana. Wyraźnie urażony, próbuje go za to ukarać. Zaczyna zaczepiać i prowokować Łukasza. Dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. Jako potoczą się losy obu panów?

Hotel Paradise: Łukasz i Kamil

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!