Hotel Paradise: Pan Lektor na Puszce Pandory!

Hotel Paradise: Pan Lektor na Puszce Pandory
Kolejny odcinek Hotelu Paradise — Powrót z Raju za nami! Było wesoło i zaskakująco! Podczas Puszki Pandory na pytania odpowiadał także Pan Lektor! Zobacz!

Pamiętacie ostatnią Puszkę Pandory, na której padły z ust Pana Lektora te słowa: "Może Sandra zapomniała sukienki, ale..." Na pewno pamiętacie! Dzisiaj pan lektor musiał się z tego wytłumaczyć. Było zabawnie i miło. Sandra otrzymała mnóstwo komplementów!

Hotel Paradise na wesoło - najlepsze teksty i sceny ostatnich 7 tygodni

Rutyną stały się momenty, w których Ania wykonywała po swojemu wielkie hity polskich wykonawców. Ten głos, te ruchy, to wszystko było mocno komentowane i bawiło do łez. Śpiewać w końcu każdy może! Ania poproszona o wykonanie fragmentu piosenki zrobiła to podczas Puszki Pandory! Działo się!Pan lektor bawił fanów przez całą edycję, ale największe zainteresowanie wzbudził komentarz z przekleństwem. Pytanie o to, zadał Maciek. Jak to jest rozbawić ludzi najbardziej jednym słowem, jak się rzuca tak fajnymi tekstami, których było bardzo dużo. Musicie zobaczyć to jeszcze raz, żeby zobaczyć, jak zareagował nasz Lektor!

Hotel Paradise EXTRA: Zabawa

Zobacz też:

Hotel Paradise EXTRA: Sen Marietty!

podziel się:

Pozostałe wiadomości