Chris i Marietta w Dzień Dobry TVN o swoim związku

Chris i Marietta w Dzień Dobry TVN
Chris i Marietta w Dzień Dobry TVN
Jak się mają nasi zwycięzcy? Zupka chińska okazała się fundamentem ich relacji. Chris i Marietta nareszcie mogli oficjalnie ogłosić, że mieszkają razem.

Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki są zwycięzcami pierwszej edycji programu Hotel Paradise. Po izolacji na Bali para próbuje teraz odnaleźć się w nowej rzeczywistości i buduje związek. O swojej miłości i pracy nad nowym programem opowiedzieli w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Finałowe emocje

Klaudia El Dursi zdradziła, że dostrzegła ogromne zdenerwowanie podczas finału w oczach Chrisa. Przez moment zastanawiała się, czy nie dała się nabrać, a uczucie w które wierzyła roztrzaska się wraz z kulą… Teraz para zgodnie przyznaje, że wygrali więcej niż pieniądze! I to nas bardzo cieszy!

Zobacz również:

Hotel Paradise: Jaka jest Marietta?

Hotel Paradise - powrót z raju!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 12. odcinkowy spin-off programu! Wracamy do najbardziej emocjonujących momentów całego sezonu, a sami mieszkańcy komentują je prosto ze swoich domów. Przy okazji zobaczycie, jak wygląda ich życie po programie!

Podobnie jak na Bali, także tutaj nie zabraknie spotkań przy Puszce Pandory, jak również ciekawych zadań oraz wyzwań. Widzimy się od wtorku do piątku o 20:00 w TVN 7!

Odcinki dostępne są również w player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości