Hotel Paradise 2: Ivan: "Najbardziej żałuję, że podszedłem do Aty"

Hotel Paradise 2: Q&A z Ivanem
Przeprowadziliśmy wywiad z Ivanem! Zobacz, co nam powiedział!

Ivan zgłosił się do Hotelu Paradise, żeby doświadczyć nowych emocji i zdobyć doświadczenie. Dla niego udział w reality - show to coś zupełnie nowego, z czym nigdy nie miał do czynienia. Namawia wszystkich, aby zgłosić się do takiego programu, ponieważ to niesamowita przygoda życia! My przypominamy, że casting do III edycji trwa!

Ostatnie Rajskie Rozdanie Ivana

Magda, Kamil i Łukasz mieli wyjątkowy przywilej. Mogli zablokować jedną z par. Kamil zagłosował na Artura, by ten nie mógł podejść do Aty, ale był w mniejszości. Magda i Łukasz zdecydowali, że to Ivan nie będzie mógł stanąć za plecami swojej partnerki - Ani. Ivan został wyeliminowany przez dziewczynę, która otwarcie przyznała, że poczuła do niego coś więcej.

"Najbardziej żałuję, że podszedłem do Aty"

W wywiadzie Ivan przyznał, że popełnił błąd na Rajskim Rozdaniu. To zaskakujące, bo przecież świetnie dogadywał się z Atą. Ogromny wpływ na jego decyzje miał Kamil!

Do kogo planował podejść Ivan? Okazuje się, że chciał wybrać Dominikę! Jednak czy Dominika zrezygnowałaby z bezpiecznej relacji z Adamem, by ratować Ivana? Wydaje się to mało prawdopodobne. Prawda jest taka, że Ivan był na straconej pozycji. Jedyny scenariusz, który mógł go uratować oznaczałby wyeliminowanie Kamila. Ivan mógł zaproponować, którejś z par zamianę na tydzień, ale Ania musiałaby wybrać np. Adama lub Artura i wyeliminować Kamila.

Przypominamy, jak wyglądało to Rajskie Rozdanie:

Hotel Paradise 2: Rajskie Rozdanie

Hotel Paradise 2: Decyzja Aty!

podziel się:

Pozostałe wiadomości