Hotel Paradise: Było gorąco! Extra materiały tylko u nas!

Hotel Paradise EXTRA: Miłość? Żenada!
W Hotelu Paradise dzieje się bardzo dużo. Zobacz dodatkowe materiały TYLKO U NAS!

Miłość? Żenada!

Ania spędza swój pierwszy wieczór w Hotelu Paradise. Ma temperament i gadane, ale chyba nie wszystkim przypadła do gustu. Nie wypadła dobrze w oczach Martyny. Sandra z kolei jest zaciekawiona. Chyba przeczuwa, że nowa dziewczyna może nieźle namieszać.

Matt i Ania stali się parą i bez problemu złapali ze sobą dobry kontakt. Szczerze rozmawiają o podbojach Mateusza w Hotelu Paradise. Szybko okazuje się, że jest on mistrzem komplementów! „Nawet ładna dziewczyna wchodzi do programu”. Rozmowa zaczyna dotyczyć pozostałych uczestników. Matt radzi uważać na Violę i Mariettę. Ania się nie boi, w końcu „na każdego cwaniaka jest jeszcze większy cwaniak". A miłość? Jaka miłość na wakacjach! Żenada!

Rozmowy dżentelmenów!

Hotel Paradise EXTRA: Męskie rozmowy

Pokój singla dzisiaj stał się pokojem głębokich przemyśleń. Słownictwo na "najwyższym poziomie", rymowanki, jakże "wrażliwe" ocenianie niewiast mieszkających w Raju. Po prostu poezja! Złote chłopaki z Polski!

W drodze do SPA!

Hotel Paradise EXTRA: Dziewczyny w drodze do SPA!

Kto by się spodziewał, ile może się wydarzyć podczas jednej przejażdżki samochodem, w którym znajdują się kobiety. Posłuchaj, o czym rozmawiały dziewczyny, kiedy jechały do SPA!

Mistrz komplementów

Ania zapytała Matta, dlaczego jeszcze nie usłyszała od niego żadnego komplementu. I zaczęło się!

Komplement gonił komplement i komplementów nie było końca. Matt zaczął ostrożnie; "ładnie wyglądasz", ale cały czas się rozwijał: "bardzo ładnie wyglądasz". A później już poszedł na całość: "podoba mi się twoja różowa sukienka i masz bardzo ładne usta dzisiaj, nieumalowane." Szczere? Wymuszone? Najważniejsze, że sprawiły radość!

Hotel Paradise EXTRA: Kolacja Ani i Matta

Tymczasem w "gdybalni"

Hotel Paradise EXTRA: Chris i Ania w "gdybalni"

Ania, Chris i Matt spędzają wspólnie czas w "gdybalni". Dziewczyna bez większych oporów wypytuje Chrisa o różne sprawy, a on odpowiada i chyba dobrze się bawi! Nawet o Lexi opowiedział i o wszystkich zawirowaniach, ale teraz już jest stabilnie. Chris więc jest największym cwaniakiem czy nie? Najważniejsze, że fajnie się rozmawiało. Chris Lubi Anię, a ona z kolei kibicuje mu i Marietcie!

Zobacz też:

Hotel Paradise: nowe odcinki!

podziel się:

Pozostałe wiadomości