Rajskie rozdanie z immunitetem!

Rajskie rozdanie: Viola wręcza immunitet
W tym tygodniu Rajskie rozdanie było nietypowe i zaskakujące. Viola, jako królowa poprzedniego wieczoru, musiała wskazać mężczyznę, któremu wręczy Immunitet! Jej decyzja zaskoczyła wszystkich! Zobacz!

W weekend zapraszamy do player.pl, gdzie znajdziecie dodatkowe materiały!

Na koniec tygodnia w Hotelu Paradise mieszkało 8 osób. Adam i Mateusz oficjalnie byli singlami. Teoretycznie, to oni mogli czuć się zagrożeni. Jednak od kilku dni uczucia brały górę nas strategiami i paktami, a sytuacja w hotelu stawała się coraz bardziej skomplikowana i nieprzewidywalna.

Immunitet!

Viola musiała podjąć decyzję, któremu chłopakowi wręczy immunitet i poinformować o tym wszystkich na początku Rajskiego rozdania. Decyzja była zaskakująca. Viola wybrała Blondino! Tłumaczyła swoją decyzję tym, że nie chciała podejmować decyzji za Sandrę. Dając immunitet Maćkowi lub Mateuszowi, to ona zdecydowałaby, kto zostanie w programie. Argumentacją dziewczyny zainteresowała się prowadząca program, Klaudia El Dursi i skomentowała to jednym zdaniem: „Muszę przyznać, że gracie tutaj w bardzo skomplikowaną grę”.

Viola i Blondino
Viola i Blondino

Viola i Blondino

Blondino otrzymał immunitet, który nie wpłynął na niego w żadnym stopniu. Podszedł lojalnie do Violi. Sprawa zaczęła się komplikować przy pozostałych wyborach chłopaków.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Trudne wybory

Zaraz po Blondino, swoją decyzję musiał podjąć Matt, który w Hotelu Paradise był najkrócej. Wybrał Sandrę! To samo zrobił Maciek. To było oczywiste, gdyż są z Sandrą w parze są od pierwszego dnia. Następny był Łukasz. Wybrał Martynę, mimo że ona od kilku dni bardzo zbliżyła się do Adama. Łukasz powiedział wprost, że oficjalnie są parą i zakończenie tego, też powinno być oficjalne. Zaraz po tym, Chris dokonał swojego wyboru i stanął za Mariettą. To było pewne. Cały tydzień obserwowaliśmy, jak ich relacja się rozwija. Na koniec poznaliśmy decyzję Adama — wybrał Martynę.

Hotel Paradise: Rajskie rozdanie

Sandra i Martyna zadecydowały o tym, kto dzisiaj opuścił program. Tej nocy z Hotelu Paradise musiał wymeldować się Łukasz i Matt!W hotelu Pozostały 4. pary: Sandra i Maciek, Martyna i Adam, Viola i Blondino oraz Marietta i Chris. Jak potoczą się ich losy w kolejnych dniach?

Rajskie rozdanie
Rajskie rozdanie

Rajskie rozdanie

Zobacz, jakie emocje będą towarzyszyć mieszkańcom Hotelu Paradise w kolejnych odcinkach!

Hotel Paradise: nowe odcinki!

podziel się:

Pozostałe wiadomości