Hotel Paradise PRZED EMISJĄ W TV: „Jak się składało koszule? Jak mówiła Gosia Rozenek?”

Hotel Paradise PRZED EMISJĄ W TV: Jak składać koszule?
Dzisiejszy odcinek Hotelu Paradise dostarczy nam wiele emocji! Będzie wesoło, romantycznie, a Maciek zdradzi sekret Sandrze! Zobacz przedpremierowe fragmenty już teraz!

Szykuje się kolejna niespodzianka!

Dzisiaj wszyscy mieszkańcy Hotelu Paradise będą musieli się z niego wymeldować! Jaka będzie tego przyczyna? Oglądaj losy uczestników programu już dzisiaj o 20:00 w Siódemce!

List
List

List

Adam i Martyna pakują swoje rzeczy. Martyna próbuje sobie przypomnieć rady Małgorzaty Rozenek, aby zrobić to jak najlepiej. Niestety nic z tego nie wychodzi. Adam lubi elegancko się ubierać i dba o swoje ubrania. Co robić? Gdzie szukać ratunku? Dziewczyna próbuje pokazać Adamowi, jak można złożyć koszule, ale on chyba nie jest co do tego przekonany. Postanawia, że weźmie je na wieszakach. To też dobre rozwiązanie.

Hotel Paradise PRZED EMISJĄ W TV: Maciek zdradza sekret Sandrze!

Ten wieczór Sandry i Maćka nie będzie romantyczny. Wynika to z tego, że dziewczyna nie ma takiej natury. Sandra widzi przyczynę — nie potrafi zapomnieć o tym, że kiedyś została zraniona.

Maciek podzielił się z Sandrą pewną "ciekawostką". W przeszłości chłopak miał doświadczenia, które mają swoje skutki do dzisiaj i dotyczą sfery uczuć i emocji. Maciek ma problem z tym, żeby się zakochać, a nawet zauroczyć kobietą. Czy to, co przeszli zbliży ich do siebie jeszcze bardziej? A może będzie zupełnie odwrotnie?

Zobacz też:

Hotel Paradise: nowe odcinki!

podziel się:

Pozostałe wiadomości