Hotel Paradise PRZED EMISJĄ w TV: To musi być miłość!

Hotel Paradise PRZED EMISJĄ W TV: Chris i Marietta wchodzą na nowy poziom!
Chris i Marietta są ze sobą coraz bliżej. Dzisiejszy wieczór pokaże jak bardzo! Zobacz przedpremierowy fragment odcinka!

To musi być miłość!

Marietta i Chris od kilku dni nie rozstają się ze sobą. Jak widać, już nawet do łazienki chodzą razem! To musi być miłość. Propozycja Chrisa początkowo rozbawiła dziewczynę, ale za już po chwili, zgodziła się! Nie da się ukryć, że mocne uczucie połączyło tych dwojga. Są szczęśliwi! Marietta mówi, że to stan "lekkiego zako...., zauroczenia, zauroczenia". No cóż... pierwsze słowo do dziennika, drugie słowo do...

Hotel Paradise: To chyba miłość!

Co jeszcze wydarzy się dzisiaj?

Nowa uczestniczka Ania, z pomocą Klaudii, nieźle namiesza! Na 24 godziny wywróci życie w hotelu do góry nogami. Marietta i Chris już prawie w ogóle nie krępują się w swoim towarzystwie! Pakt rajskich nowicjuszy Ani i Matta zacieśni się coraz bardziej. Mają wspólny cel – rozbić dotychczasowe sojusze i pewniaków zbić z pantałyku. Czy zrealizują swoje założenia? A czy nocne przypieczętowanie relacji Martyny i Adama sprawi, że ich związek będzie się rozwijać? Jednym słowem, szykuje się niezłe zamieszanie!

Zobacz też:

Hotel Paradise: nowe odcinki!

podziel się:

Pozostałe wiadomości