Dorota inspiruje

Dorota inspiruje, sezon 3., odcinek 3.

Dorota inspiruje
Dorota inspiruje: Dorota Szelągowska
Dorota inspiruje: Dorota Szelągowska

"Dorota inspiruje" - sezon 3., odcinek 3.

Remonty nie są łatwe, dłużą się, a w szczególności wtedy, gdy wykonuje się je etapami. Justyna, Igor i ich dwójka dzieci niespełna trzy lata temu sprowadzili się do nowego mieszkania. Do tej pory udało się im odnowić tylko salon oraz sypialnię. Kolejny w kolejce jest pokój dziecięcy. Tym razem zdecydowali się poprosić o profesjonalną pomoc Dorotę Szelągowską.

Nowego wystroju doczekać nie mogą się Karolinka i Olek. Dzieciaki współdzielą pomieszczenie i niestety nie są zadowolone z dotychczasowych efektów. Owszem, rodzice wydzielili strefy dla rodzeństwa, ale kosztem przestrzeni. Pokój jest nieco zagracony, a także chaotyczny. Oprócz tego trudno pogodzić oczekiwania dzieci. Karolina marzy o królestwie różu, a Olek liczy na nowe, designerskie i przede wszystkim chłopięce wyposażenie.

Dorota uważnie wysłucha próśb małych domowników, ale czy uda się jej stworzyć przestrzeń odpowiednią dla brata oraz jego młodszej siostry? Tym razem w ekipie pojawi się podział na drużynę damską Doroty i męską Darka. Której z nich uda się lepiej sprostać remontowemu wyzwaniu?