Dorota Szelągowska nominowana do TeleKamery 2019

Finał 8. odcinka "Domowych rewolucji"!
Magazyn "Tele Tydzień" ogłosił listę nominowanych do TeleKamer 2019 - najbardziej prestiżowych w Polsce nagród w branży telewizyjnej. W kategorii Osobowość Telewizyjna została nominowana Dorota Szelągowska, prowadząca program "Domowe rewolucje".

Dorota Szelągowska karierę telewizyjną zaczęła już w wieku 18 lat - wygrała casting i została jedną z prowadzących program dla młodzieży. Później prowadziła program śniadaniowy, jednak po pewnym czasie postanowiła, że poświęci się pasji - projektowaniu wnętrz. Współpraca z "Dzień Dobry TVN" przynosiła większe sukcesy, które spowodowały, że dekoratorka otrzymała własny program w TVN Style "Dorota was urządzi". Mamy nadzieję, że uwielbiacie oglądać "Domowe rewolucje" (właśnie zakończyła się 3. edycja). Pamiętajcie, że wszystkie odcinki dostępne na player.pl.

Do kiedy możecie głosować?

Głosowanie w tegorocznym plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia trwa do 7 lutego 2019 roku. Głosy można oddawać za pomocą SMS-ów (można wysłać dowolną ich liczbę) i online (jeden użytkownik może oddać jeden głos w każdej kategorii).

Zobacz video:

"Domowe rewolucje": Dorota Szelągowska o trudnym remoncie

"Domowe rewolucje": Dorota i Darek wracają!

Źródło zdjęcia głównego: mw media

podziel się:

Pozostałe wiadomości