PRZEDPREMIEROWO: Dzięki "Domowym rewolucjom", Dorota chce uratować związek!

Dorota Szelągowska zawiera układ w 5. odcinku
Dorota spotkała z Anią i Łukaszem – kochającym się małżeństwem z trójką dzieci. Prowadząca "Domowe rewolucje" postanowiła odmienić ich życie. Czy uda się jej zrealizować swój plan?

Bartek, to uczestnik 6. odcinka "Domowych rewolucji", większość czasu spędza w Niemczech, gdyż właśnie tam pracuje. W domu jest właściwie gościem, ponieważ do żony Moniki i synka Jasia wraca tylko na tydzień, a potem znów wyjeżdża na 3 tygodnie. Dorota Szelągowska nie mogła zrozumieć, dlaczego Bartek, który - jak sam twierdzi - bez problemu znalazłby pracę w Polsce, zdecydował się na życie w rozjazdach. Dlatego postanowiła trochę zachęcić go do podjęcia męskiej decyzji...

Dorota Szelągowska zna nietuzinkowe patenty wnętrzarskie i jest w stanie w kilka dni odmienić niejedno pomieszczenie. I to niekoniecznie dużym kosztem! Uwielbia swój zespół fachowców, z którym sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Przy okazji pokaże widzom mnóstwo przydatnych rozwiązań i prostych patentów, dzięki którym będą mogli wprowadzić zmiany w swoich domach.

"Domowe rewolucje" oglądaj w niedzielę o 18:00 na antenie TVN.

Zobacz również:

"Domowe rewolucje": Dorota Szelągowska o trudnym remoncie

Remont w 4

podziel się:

Pozostałe wiadomości