Aktualności

40 kontra 20: Prawda czy wyzwanie?

Aktualności

40 kontra 20: Prawda czy wyzwanie?

Co czekało na nasze uczestniczki w 8. odcinku?

Stara prawda głosi, że wiedza najlepiej wchodzi do głowy poprzez zabawę, dlatego panowie zapraszają współlokatorki do popularnej gry towarzyskiej „prawda czy wyzwanie”. Kto się boi trudnych pytań dostanie w zamian zadanie, a jak wiadomo, spełnianie męskich zachcianek może wzbudzić pożądanie. I to niemałe.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Podczas ceremonii wyboru na tarasie pojawi się nieoczekiwany gość!
40 kontra 20: Podczas ceremonii wyboru na tarasie pojawi się nieoczekiwany gość!
Pozostałe wiadomości