Aktualności

40 kontra 20: Pocałunek Amiry i Toma! Co na to dziewczyny?

Aktualności

40 kontra 20: Pocałunek Amiry i Toma! Co na to dziewczyny?

Co łączy Amirę i Toma?

W rezydencji ciężko o prywatność. Nawet dobrze zaplanowane spotkanie tête-à-tête może zostać zrujnowane przez natrętną grupę rywalek. Konkurentki na każdym kroku dbają o to, aby żadna z nich nie zyskała przewagi w wyścigu o serce tego jedynego. Podczas gdy wszyscy szykują się do wieczornego balu maskowego, na tarasie willi dochodzi do szokującej sceny między Tomem a Amirą. Na reakcje współmieszkanek nie trzeba będzie długo czekać... Zobaczcie fragment z 8. odcinka!

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Prawda czy wyzwanie?
40 kontra 20: Prawda czy wyzwanie?
Pozostałe wiadomości