40 kontra 20

40 kontra 20: Tydzień zmian i sporów

40 kontra 20

Kolejny gorący tydzień na Krecie za nami! Co spotkało Czterdziestki i Dwudziestki?

Eliminacje

Tydzień rozpoczął się od trudnych wyborów. Robert i Bartek musieli zdecydować, które z Pań dołączą do Kingi i znajdą się w gronie zagrożonych. Tym razem okazało się, że Dalia, Marta i Marlena będą musiały zawalczyć o utrzymanie się na Krecie. Długie i trudne rozmowy z uczestniczkami nie ułatwiły Panom wyboru. Kochanek i Bartek uznali, że przyszedł czas na odesłanie Marleny do domu. Pożegnanie było trudne dla wszystkich, niezależnie od coraz bardziej komplikujących się relacji.

Kryzys za kryzysem

Sielanka nigdy nie trwa wiecznie. Pomiędzy Robertem i Kingą narasta napięcie. Najbardziej można było to odczuć, gdy podczas ostatniego przegrupowania, Kochanek postanowił odesłać Dwudziestkę na glamping. Decyzja ta sprawiła, że kobieta poczuła się zraniona, co skutkowało cichymi dniami i burzliwą kłótnią. Relacja tej dwójki z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej skomplikowana. Czy uda im się znaleźć wspólny język i zawalczą o swoje uczucia?

40 kontra 20: Kto opuszcza Kretę? cz.3
40 kontra 20: Kto opuszcza Kretę? cz.3
40 kontra 20: Kłótnia Kingi i Roberta cz.1
40 kontra 20: Kłótnia Kingi i Roberta cz.1
40 kontra 20: Kindze brakuje Roberta
40 kontra 20: Kindze brakuje Roberta

Uczucia bez zaufania

Bartek z dnia na dzień wygląda na coraz bardziej zauroczonego Patrycją. Dwudziestka odwzajemnia uczucia mężczyzny, jednak nie ukrywa swoich obaw przed odrzuceniem. Nauczona doświadczeniem, zauważa podobieństwo jego słów do tych, które kierował wcześniej do Julii i Marianki. Czy Bartkowi uda się udowodnić swoje szczere intencje?

40 kontra 20: Patrycja nie jest pewna uczuć Bartka
40 kontra 20: Patrycja nie jest pewna uczuć Bartka

Wejście Agaty

Hollywoodzki wieczór nie obył się bez zaskoczeń. Tym razem największym z nich było wejście nowej uczestniczki, Agaty, która zrobiła bardzo pozytywne wrażenie na Bartku i Robercie. Kochanek nie mógł oderwać od niej wzroku. Czy kobieta zaburzy podział sił na Krecie?

40 kontra 20: Agata Nowa
40 kontra 20: Agata Nowa

Ostre słowa

Relacje pomiędzy kobietami bywają bardzo skomplikowane. Można to zauważyć na przykładzie Patrycji i Dalii, które wyraźnie nie darzą się sympatią. Paniom zależy na szczerości, dlatego też nie ukrywają swojej niechęci wobec siebie. Podczas ostatniej Ceremonii Chaosu szala goryczy się przelała. Patrycja ostro skrytykowała swoją rywalkę, nie przebierając przy tym w słowach. Czy oznacza to, że rozpoczęła się otwarta walka o dominację?

40 kontra 20: Konflikt Dalii i Patrycji
40 kontra 20: Konflikt Dalii i Patrycji

Zobacz również:

40 kontra 20: Randka z sesją zdjęciową
40 kontra 20: Randka z sesją zdjęciową

Oglądajcie program od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7.

Odcinki EXTRA są dostępne na platformie Player!

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

Pozostałe wiadomości