40 kontra 20

40 kontra 20: Przez żołądek do serca

40 kontra 20

Na Krecie pojawia się coraz więcej zawirowań miłosnych. Co spotkało uczestników programu?

Szczere rozmowy o uczuciach

Po trudnej nocy, poranna szczera rozmowa bywa prawdziwym ukojeniem dla emocji. Patrycja i Kinga, kierując się tą myślą, uzewnętrzniły się przed sobą, opowiadając o uczuciach wobec Roberta i Bartka. Kinga wyraziła brak zrozumienia dla działań Kochanka. Strachu przed utratą Bartka nie ukrywała jego faworytka. Czy rozmowa pomoże im poukładać własne myśli i znaleźć rozwiązanie dla swoich problemów?

Przegrupowanie

Panowie musieli wybrać, gdzie poszczególne Panie zamieszkają i które z nich będą zagrożone powrotem do domu. Kochanek zaprosił do willi Beatę, Lindę i Martę. Na glampingu zamieszkają Patrycja, Iza i Agata. Dla Kingi, Dalii i Asi oznaczało to konieczność walki o pozostanie w greckiej posiadłości.

40 kontra 20: Przegrupowanie cz. 1
40 kontra 20: Przegrupowanie cz. 1
40 kontra 20: Przegrupowanie cz.2
40 kontra 20: Przegrupowanie cz.2

40 kontra 20: Przegrupowanie cz. 4
40 kontra 20: Przegrupowanie cz. 4

Iza służy dobrą radą

Zagubiona Kinga poprosiła Izę o radę w sprawie jej relacji z Robertem. Wyznała, że nie chce walczyć w wyzwaniu kuchennym o pozostanie w programie. Dwudziestka uważa, że wystarczająco pokazała Kochankowi to, jak bardzo jej na nim zależy. Izabela postanowiła wesprzeć kobietę i zmotywować ją do dalszej walki. Czy jej słowa pomogą Kindze odzyskać dawną relację z Robertem?

40 kontra 20: Kinga prosi Izę o radę
40 kontra 20: Kinga prosi Izę o radę

Kuchenne spory

Dalia, Kinga i Asia musiały podjąć się zadania, dzięki któremu jedna z nich miała szansę na uzyskanie immunitetu. Wspólne gotowanie, dzielenie niewielkiej przestrzeni i chęć zrobienia dobrego wrażenia, sprawiły, że atmosfera pomiędzy kobietami była bardzo napięta. Pomiędzy Asią i Kingą doszło do sporu. Ostatecznie okazało się, że to Czterdziestka ugotowała najlepszy posiłek. Oznaczało to dla niej bezpieczeństwo podczas eliminacji. Kobieta zdecydowała, że chciałaby pozostać w willi, obok Kochanka. Dla pozostałych zagrożonych uczestniczek walka o pozostanie na Krecie jeszcze się nie skończyła.

40 kontra 20: Wyzwanie - gotowanie cz. 1
40 kontra 20: Wyzwanie - gotowanie cz. 2
40 kontra 20: Wyzwanie - gotowanie cz. 2
40 kontra 20: Wyzwanie - gotowanie cz. 3
40 kontra 20: Wyzwanie - gotowanie cz. 3

Zazdrość

Patrycji coraz bardziej zależy na relacji z Bartkiem. Kobieta wyznała Kindze, że jest zaniepokojona rozwojem relacji mężczyzny z Agatą. Informacja o przeniesieniu się nowej uczestniczki na glamping zaskoczyła Patrycję. Nic dziwnego, że widok Bartka tańczącego z Agatą zabolał Dwudziestkę. Czy sytuacja ta wpłynie na jej uczucia wobec mężczyzny?

40 kontra 20: Zazdrość Patrycji
40 kontra 20: Zazdrość Patrycji

Zobacz również:

40 kontra 20: Kuchenny spór Kingi i Asi
40 kontra 20: Kuchenny spór Kingi i Asi

Oglądajcie program od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7.

Odcinki EXTRA są dostępne na platformie Player!

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

Pozostałe wiadomości