40 kontra 20

40 kontra 20: Odcinek 40

40 kontra 20
40 kontra 20: Uczestnicy
40 kontra 20: Uczestnicy

Grecka przygoda powoli dobiega końca. Przed nami odpowiedź na najważniejsze pytanie - które uczestniczki urzekły panów swoją osobowością i skradły ich serca. Po kilku tygodniach, Robert i Bartek będą musieli podjąć tę najtrudniejszą decyzję, która z pań jest dla nich najważniejsza!

A droga do finału nie była prosta. Uczestniczki musiały sprostać wielu wyzwaniom i poznać siebie w nowych dla nich sytuacjach. Mężczyźni natomiast starali się przekonać każdą z Pań do swojego stylu życia podczas romantycznych randek i wyjątkowych momentów, których w programie nie brakowało. Spacery nad brzegiem morza, wspólne wschody i zachody słońca, romantyczne kolacje na luksusowym jachcie czy szalone wyprawy na windsurfing i speedboating. To tylko namiastka wyjątkowych chwil, które pobudzały miłosne uniesienia i namiętności między uczestnikami.

Komu Robert i Bartek będą chcieli wyznać uczucie i dać obietnicę wspólnej przyszłości? Uczestniczkom, które na drodze do finału pokonały kilkanaście innych, będą towarzyszyć wielkie emocje, ponieważ to od nich ostatecznie będzie zależeć, czy przyjmą wyznanie miłości od partnera czy odmówią budowania dalszej wspólnej historii.