Bartek Boruc obchodzi trzynastą rocznicę ślubu! Zobaczcie, jak się zmienił

Najlepsze momenty Bartka w programie! [18.06]
Bartek Boruc obchodzi ze swoją żoną trzynastą rocznicę ślubu! Finalista programu "Big Brother" zamieścił na Instagramie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Dokładnie 13 lat temu Ta piękna Dama ze zdjęć powiedziała mi ❤️TAK❤️ i chociaż ten ślub nie był naszym wymarzonym ślubem bo kilka dni wcześniej straciłem drugą najważniejszą w moim życiu osobę to cieszę się, że mogłem spełnić jej ostatnie życzenie. Dzisiaj wiem jedno, że ta 13 nie może być pechowa. Bartek Boruc

Bartek Boruc z żoną
Bartek Boruc z żoną Źródło: Instagram
O swojej mamie Bartek opowiadał wielokrotnie. Jego wyzwanie podczas talk-show okazało się niezwykle szczere i wzruszające. Bartek wielokrotnie podkreślał jak ważna jest dla niego rodzina. To właśnie jego żona pomogła mu wyjść z nałogu i długów. Podczas rozmowy z Igorem przyznał, że gdyby nie Magda jego by nie było. W programie wielokrotnie udowodnił jak bliską relację ma ze swoją żoną i synem. Podczas pobytu w Domu Wielkiego Brata bardzo tęsknił za swoją rodziną. Życzymy Bartkowi i Magdzie kolejnych lat przepełnionych miłością. I oby ta 13 przyniosła Wam dużo szczęścia.
Bartek w swoim talk-show [19.04.]
Rozmowa Igora i Bartka [22.05]
Bartek Boruc
Bartek odpakowuje prezent od syna [12.04.]
Pozostałe wiadomości