Odcinki

Perfect Picture, odcinek 2

Odcinki
Perfect Picture
Perfect Picture

W poszukiwaniu idealnego zdjęcia, uczestnicy wybiorą się do krainy smaków, zapachów i pikantnych przypraw. Pierwsze spotkanie z fotografią kulinarną odbędzie się pod czujnym okiem eksperta- Edwarda Trzeciakiewicza, który jest mistrzem w tej dziedzinie.

Nasi uczestnicy sami będą musieli przygotować przepiękne dania, które sprawią, że gdy ktoś spojrzy na zdjęcie, od razu pocieknie mu ślinka. Jednak produkty, które zostaną im dostarczone, wywołają ogromne zaskoczenie. Stres udzieli się wszystkim, bo stanowisk pracy będzie mniej niż fotografów. Każdy będzie walczył o czas i swoją przestrzeń. Czyje zdjęcia zachwycą jurorów i kto wysunie się na prowadzenie po tej konkurencji?

Praca nad kolejnym zadaniem onieśmieli męską cześć naszej ekipy. Nie lada wyzwaniem okaże się sensualne uchwycenie jedzenia i pięknego ciała modelki w jednym kadrze. Kto najlepiej przekaże swoją artystyczną wizję, spełniając wszystkie wymagania naszego eksperta? Najsłabiej ocenione zdjęcie zadecyduje o tym, kto dziś pożegna się z programem „Perfect Picture”.