Odcinki

"Na Wspólnej", odcinek 3820

Odcinki
"Na Wspólnej" - 3820
"Na Wspólnej" - 3820

Odcinek 3820 serialu TVN "Na Wspólnej"

Ula nie wie, że jej ukochany jest… żonaty!

Karolina oznajmia Natanowi, że chce ratować ich… małżeństwo! Twierdzi, że dla niego przestała ćpać. Natan jednak wie, że to nieprawda – prosi, by zgodziła się na rozwód… Tymczasem Kamil prosi córkę o czujność – słyszał rozmowę Alicji z synem i wie, że chłopak może ją oszukiwać. Wieczorem Karolina widzi Ulę z Natanem – zazdrosna, natychmiast wysyła mu wiadomość, że nigdy nie da mu rozwodu!

Smolny zamartwia się o Grześka – pomaga mu drugi syn!

Smolny czyta książkę o osobach transpłciowych. Widzi to Przemek - domyśla się, że ojciec już wie, co dzieje się z Grześkiem. Krzysztof zwierza się synowi, że nie wie jak postępować z jego bratem, by go nie krzywdzić. Przemek - słysząc, że Grzesiek sam wyznał wszystko tacie - stwierdza, że widocznie ma do niego zaufanie. Radzi Smolnemu, żeby traktował syna jak wcześniej...

Mania nieszczęśliwie zakochana?!

Mania zderza się na Wspólnej z przystojnym chłopakiem. Adam wchodzi za Szulcówną do baru Ziębów i wpatruje się w nią zauroczony. Dziewczyna też zerka na niego z uśmiechem… Włodek znajduje na stolikach ulotki reklamujące otwierany naprzeciwko lokal z kebabem! Okazuje się, że Adam jest synem właściciela. Wściekły Zięba wrzeszczy na chłopaka - jest pewny, że to on podrzucił ulotki!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności