Odcinki

"Na Wspólnej", odcinek 3814

Odcinki
Na Wspólnej
Na Wspólnej

Odcinek 3814 serialu TVN "Na Wspólnej" Tadka dogania ciemna przeszłość!

Zakościelny dowiaduje się, że na jego dowód osobisty ktoś pożyczył 20 tys. złotych! Andrzej wzywa do kancelarii Łukasza – dochodzi do awantury! Podczas niej Tadeusz dowiaduje się, że ojciec przed laty zapłacił jego kumplowi za to, żeby krył Tadka i wziął na siebie całą winę za ich kryminalny wybryk! W zamian za to Zakościelny miał wybronić Łukasza od więzienia – ale to się nie udało... Tadek już rozumie dlaczego Łukasz pała chęcią zemsty!

Nad Zimińskimi gromadzą się czarne chmury!

Gosia podczas lekcji chce napić się herbaty – nie wie, że Kris dolał jej wódki. Zimińska, czując smak alkoholu, wpada w histerię i zaczyna szarpać Krisa! Uczniowie nagrywają zajście… To nie koniec problemów rodziny Zimińskich – wieczorem przychodzi do Danki i Marka zapłakana Halina Dębkowa. Oświadcza, że Stefan… nie żyje!!!

Czy Lew dopadnie znachora?!

Nalepa mówi Kamilowi o znachorze, który działa na szkodę jego pacjentki Leny. Potrzebna mu pomoc Uli w prowokacji wobec uzdrowiciela. Kamil i jego córka zgadzają się. Lew przywozi Ulę na „wizytę”. Badanie wahadełkiem przerywa znachorowi Lena, która… traci przytomność! Korzystając z zamieszania Ula robi zdjęcia i kradnie kilka „leczniczych” specyfików uzdrowiciela!

Aktualności