Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3768

Odcinki
Na Wspólnej - 3768
Na Wspólnej - 3768

Odcinek 3768 serialu TVN "Na Wspólnej"

Monika wyrzuca z życia Bruna, a Damian… Monikę?!

Bruno odwiedza w szpitalu Monikę, ta dostaje szału na jego widok i wygania go. Oznajmia kochankowi, że z nimi koniec! Jakiś czas później Cieślikowa dostaje wypis ze szpitala, ale na męża musi długo czekać. W końcu gdy Damian przywozi do domu Monikę, ta widzi… spakowaną walizkę! I słyszy pytanie - czy myślała, że jej romans się nie wyda?!

Mariusz i Ola parą na weselu Żbika?!

Czerski zaprasza Olę na wesele Żbika. Zaskoczona Zimińska prosi o czas do namysłu… Do kancelarii przychodzi podenerwowany klient Oli – oczekuje pomocy, bo teściowa chce pozbawić go prawa do opieki nad córką! Zimińska radzi mu, żeby w końcu zaczął współpracować i szczerze powiedział, jakim był ojcem dla córki i mężem dla zmarłej żony…

Kasia zachwycona przedślubną niespodzianką licealistów!

Klasa Grześka Smolnego ma dla Kasi Berg niespodziankę – to tajemniczy rytuał przejścia w stan małżeński. Kasia dostaje własnoręcznie uszytą przez uczniów suknię mocy - Bergówna jest bardzo szczęśliwa. Mina jej troszkę rzednie, kiedy okazuje się, że musi w niej wykonać specjalne zadania… Po lekcjach Grzesiek idzie na terapię – dokonuje przełomu w samoakceptacji!

Źródło zdjęcia głównego: x-news