Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3754

Odcinki
Na Wspólnej - 3753
Na Wspólnej - 3753

Iga znowu zawodzi się na Michale – ale od czego jest Robert!

Iga uważa, że zatrzymanego wczoraj chłopaka warto obserwować - może być mordercą. Przybysz uważa, że mógł zabić z zawiedzionej miłości… Tymczasem Michał przychodzi pouczyć Brygidę fizyki. Niestety, idzie mu kiepsko – gdy daje upust frustracji, dziewczyna dziękuje mu za dalszą pomoc. Widząc załamaną Brygidę, Iga stwierdza, że sytuację może uratować tylko… Robert!

Roma molestowana przez szefa?!

Roma wraca do pracy po rzekomej grypie. Spotyka Baliszewskiego, który stwierdza, że będzie ją obserwował… Kiedy Brycki z troską pyta Lenarską o zdrowie i dotyka jej ramienia, ta… histerycznie krzyczy, by ją zostawił! Grzegorz jest zszokowany, podobnie jak reszta zespołu. Tymczasem zapłakana Roma idzie prosto do prezesa stacji! Jakiś czas później Marta widzi, jak Brycki - w obstawie ochrony – opuszcza ze swoimi rzeczami swój gabinet!

Kopciowa okradziona?!

Helena wychodzi obolała od dentysty. Z ulgą dostrzega taksówkę i prosi o podwózkę. Kierowca jest pełen empatii – proponuje nawet pasażerce wodę, którą Kopciowa popija tabletkę. Kiedy zajeżdżają pod wskazany adres okazuje się, że Helena zasnęła! Taksówkarz budzi ją i podprowadza przed dom. Po kilku godzinach Kopciowa orientuje się, że… nie ma portfela!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

Aktualności