Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3752

Odcinki
Na Wspólnej - 3752
Na Wspólnej - 3752

Dex coraz bliżej Matyldy! Majka zazdrosna!

Majka szaleńczo całuje się z Dexem… w swoim śnie! Przy śniadaniu jest wyraźnie wkurzona, gdy Karol zastanawia się, czy zaiskrzyło między jego bratem a Matyldą… Dex dostaje od nowej przyjaciółki książkę psychologiczną - Matylda pamięta jego wyznanie na temat ojca. Chłopak wyśmiewa takie lektury, ale wieczorem z zainteresowaniem zabiera się do czytania…

Nie chemia, a fizyka połączy Igę i Roberta?!

Brygida prosi Igę o pomoc w fizyce, z którą sobie nie radzi. Iga nie ma na to czasu - jedzie zbadać sprawę morderstwa młodej dziewczyny, która prawdopodobnie świadczyła usługi seksualne… Po powrocie na komendę Iga pokazuje Robertowi zadania z fizyki – ten roztrzaskuje je w jednej chwili! Przybysz jest pełna podziwu a ich miła rozmowa… ociera się o flirt!

Bezradny Berg dymi na mieście!

Antek i Szark widzą, że Berg jest podenerwowany - coś go gnębi. Szarkowski nie daje się spławić przyjacielowi i zaprasza go na wódkę. Po paru głębszych Bogdan wyznaje, że Joasia nie wraca do Polski. Szark próbuje coś poradzić – podpowiada kumplowi, żeby przeprowadził się do żony. Berg się wścieka – pijany, zaczyna rozróbę w knajpie!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

Aktualności