Z castingów prosto na wieś! Podsumowanie pierwszych odcinków

Z castingów prosto na wieś! Podsumowanie pierwszych odcinków
Za nami już dwa odcinki castingowe. Jurorzy odwiedzili Gdańsk, Warszawę i Katowice. Co zobaczymy w najbliższym odcinku?

Jurorzy zapowiadali, że w tej edycji łatwo z nimi nie będzie. Faktycznie! Języki naostrzone, riposty w gotowości… Dziewczyny mogą się bać. Ale czy tak jest w rzeczywistości?

W pierwszym odcinku zobaczyliśmy Paulinę Alaw, miss Ziemi Siedleckiej, która udowodniła jurorom, że 162 cm wzrostu to wystarczająco dużo, by zaistnieć w programie „Top Model”. Tuż po niej zjawiła się Dorota Trojanowska, która zachwyciła jurorów. – Jesteś boska – usłyszała od nich. Dorota jest mamą 5-letniego syna, na co dzień pracuje jako kosmetyczka, ale marzy o karierze w modelingu.

Gdy na wybiegu pojawiła się Magda Roman, Karolina Korwin Piotrowska stwierdziła, że odnalazła polską Daryl Hannah! Mimo że dziewczynę paraliżował stres, przed obiektywem Marcina Tyszki udowodniła, że ma twarz stworzoną do fotografowania. Dziewczyny miały różne sposoby na zwrócenie uwagi jurorów na siebie – Wiktoria Driuk udowodniła, że potrafi pozować do zdjęć z ulubionym sokiem Marcina Tyszki. Michalina Manios zaskoczyła jurorów wyjątkową urodą i charyzmą. Swoje trudne przeżycia Michalina opowiedziała w taki sposób, że Marcin Tyszka podsumował spotkanie krótko: „To lekcja tolerancji dla naszego kraju”.

Wszystkie dziewczyny z pierwszego odcinka zobaczycie: TUTAJDrugi odcinek zaczął się w rockandrollowym stylu. Joanna Krupa wjechała na casting na… harleyu! Mocny początek nadał rytm castingowi. Śląskie dziewczyny okazały się prawdziwymi szołmenkami. Było jedzenie z ręki, damski boks, deklaracje niemalże matrymonialne, tańce ormiańskie, a nawet... samolot!

Na wybiegu pojawiła się Olga Kaczyńska, 19-latka z Wrocławia z bardzo długimi nogami (120 cm!). Tyszka zażyczył sobie, żeby pozowała w dmuchanym basenie wypełnionym wodą. Kasia Woźniak musiała uwieźć Dawida Wolińskiego, a siostry Anna i Lilith wykonały taniec ormiański i… samolot z Marcinem Tyszką. Na wybiegu pojawiła się również dziewczyna, która miała prawie „whole packane”. Prawie – bo pojawiła się jedna wada…

Wszystkie dziewczyny z drugiego odcinka zobaczycie: TUTAJCo zobaczymy w najbliższym odcinku?

Przed nami modowy wypad na Mazury! Będzie się działo. W niewielkiej miejscowości odbył się pokaz, którego nie powstydziliby się światowej sławy projektanci. Pięćdziesiąt dziewczyn wybranych przez jurorów na castingach weźmie udział w pokazie bielizny. Przed dziewczynami trudne zadania. Czy piękności poradzą sobie w wiejskich warunkach?

To, co wydarzyło się podczas zgrupowania dziewczyn na Mazurach, będziecie mogli obejrzeć 21 i 28 września o godz. 21.30 w TVN. A już teraz możecie zobaczyć zwiastun najbliższego odcinka!

Oglądaj odcinki w tvnplayer

Pokaz bielizny na Mazurach
Pokaz na Mazurach
Pokaz na Mazurach
Pokaz na Mazurach
Pokaz na Mazurach
+17
Zobacz galerię

Pokaz bielizny na Mazurach

Co czeka dziewczyny na Mazurach?
Mazury
Mazury
Mazury
Mazury
+5
Zobacz galerię

Co czeka dziewczyny na Mazurach?

Autor: Katarzyna Gargol

podziel się:

Pozostałe wiadomości