WOŚP 2021: Dawid Podsiadło upiecze sernik. Licytuj!

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło
Źródło: mwmedia
Chcesz, aby Dawid Podsiadło upiekł sernik dla Ciebie? Trwa aukcja na Allegro. Licytuj i wesprzyj WOŚP!

WOŚP 2021: Dawid Podsiadło upiecze sernik

Dawid Podsiadło tradycyjnie już wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku na aukcję przekazał własnoręcznie upieczony sernik (a dokładnie aż trzy serniki), które osobiście dostarczy zwycięzcy licytacji na terenie Polski.

Strategicznym partnerem aukcji są Telezakupy Bambo, jako wyłączny dystrybutor Sernika á la Podsiadło. Zobacz specjalny odcinek Telezakupów Bambo: www.sernik.dawidpodsiadlo.pl

WOŚP 2021: Dawid Podsiadło upiecze sernik. Licytuj! >

Dawid Podsiadło w zabawny i oryginalny sposób zaprasza do udziału w aukcji serników, które upiecze. Doceniamy jego gest oraz poczucie humoru ;).

Mam dla Was wspaniałą rzecz - talon na sernik. Talon na sernik polega na tym, że za tydzień jest jakaś uroczystość, nie jesteście przygotowani odpowiednio, zapomnieliście. To się zdarza każdemu. Dzwonicie do mnie i mówicie: 'Siema Dawid. Pamiętasz wylicytowałem ten sernik, ten talon, chciałbym z niego skorzystać. Co mam zrobić?'. Nic się nie przejmuj, już ja się tym wszystkim zajmę. Upiekę sernik, przyjadę do Ciebie, przekażę Ci go. I Ty będziesz zadowolony. Gorąco zapraszam, licytujcie - zachęca artysta do udziału w aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości