Wiemy, ile schudł Marcin Tyszka!

Po lewej: Marcin Tyszka (I edycja "Top Model"). Po prawej: Marcin Tyszka (II edycja "Top Model")
Źródło: Katarzyna Gargol
Dzisiaj prezentujemy część drugą z cyklu „Refleksje Marcina Tyszki”. Tym razem na facebookowym profilu jurora czytamy przemyślenia człowieka odchudzonego.

Trzeba przyznać, że życie człowieka szczupłego nie jest wcale proste. Przekonaliśmy się o tym, czytając najnowszy wpis Marcina Tyszki, fotografa i jurora „Top Model. Zostań modelką” (pisownia oryginalna):

„musze przyznac ze zrzucenie 7 kilogramow nie zawsze jest praktyczne-najbardziej widac to po ubraniach , ktore wyciagamy z szafy na specjalne okazje... spodnie spadaly mi do kolan , pas smokingowy zgubilem w tancu,muszka non stop podchodzila do gory ,bo koszula tez za luzna... pierwsze tance to byla walka ze zbyt luzna materia w kazdym obwodzie ciala ... w koncu sie poddalem- wszystko naturalnie pospadalo i mozna bylo zaczac zabawe”

Dzięki temu opisowi możemy nie tylko wyobrazić sobie, jak juror bawił się na sobotnim „Balu nocy letniej”, ale również chcielibyśmy przestrzec: na wszelki wypadek nie próbujcie tego w domu! Dla tych, których zaintrygowały efekty diety Marcina Tyszki przygotowaliśmy specjalne wideo, w którym juror zdradza, dzięki czemu schudł!

Zobaczcie wideo!

W najbliższą środę o godz. 21.30 zapraszamy na pierwszy odcinek "Top Model. Zostań modelką"!

Autor: Katarzyna Gargol

podziel się:

Pozostałe wiadomości