Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Weź udział w konkursie! Wygraj kartę zakupową oraz zestaw garnków i patelni

Aktualności

AKTUALIZACJA: Konkurs zakończony. Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w TVN i player.pl.

Konkurs "Spędzaj czas z TVN" - nagrody

Nagrody w konkursie wygrały Pani Anna z Zawiercia i Pani Hanna z Malborka. Gratulujemy!

Każda z dwóch nagród składa się z karty zakupowej do Castoramy o wartości 1000 złotych oraz zestawu garnków i patelni Obsidian marki Zwieger.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >

Konkurs "Spędzaj czas z TVN"

Czy lubisz swoją kuchnię? Czy jest to ważne, a może najważniejsze miejsce w domu? Nie tylko pasjonaci gotowania uważają kuchnię za serce domu, za najcieplejsze i najlepiej służące rodzinie pomieszczenie, sprzyjające rozmowom i wspólnemu celebrowaniu czasu. Gotując lub nie gotując umiemy przyjemnie spędzać czas w kuchni.

Totalne remonty Szelągowskiej 4 - konkurs Źródło: TVN

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można podzielić się z nami swoją opinią i wygrać atrakcyjne nagrody. Do wygrania są 2 nagrody - zestawy składające się z karty zakupowej do Castoramy o wartości 1000 złotych oraz zestawu garnków i patelni Obsidian marki Zwieger. Zadanie konkursowe: W 700 znakach napisz, kreatywnie uzasadniając swoją opinię: Kuchnia to serce Twojego domu? Jaki praktyczny prezent sprawdzi się w niej najlepiej?

Regulamin

Klauzula informacyjna

Spośród wszystkich odpowiedzi konkursowych Jury wyłoni zwycięzców dwóch nagród. Będą to osoby, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będą najciekawsze, najbardziej oryginalnie i kreatywne w całej edycji konkursu. Każdą z dwóch nagród jest zestaw: karta zakupowa do Castoramy o wartości 1000 złotych oraz zestaw garnków i patelni Obsidian marki Zwieger. Konkurs trwa do 6 czerwca 2022 roku.

Zobacz wideo:

Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota spełniła marzenie Moniki
Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota spełniła marzenie Moniki

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości