Uczestnicy Top Model zaręczyli się!

Samuela Górska i Rafał Torkowski
Samuela Górska i Rafał Torkowski
Źródło: instagram.com/rafaltorkowski
Uczestnicy "Top Model" zaręczyli się! Rafał Torkowski i Samuela Górska są narzeczeństwem.

Rafał Torkowski i Samuela Górska zaręczyli się

Rafał Torkowski i Samuela Górska kilka dni temu obchodzili pierwszą rocznicę związku. W social mediach publikują wspólne zdjęcia. Zakochani wyznają sobie miłość m.in. w postach na Instagramie. Ich związek wkroczył na nowy, poważny etap. Rafał oświadczył się partnerce. Radosną nowiną narzeczeni podzieli się z fanami.

She said yes (Powiedziała tak) - napisał Rafał.

Gratulujemy!

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Rafał Torkowski i naga Samuela Górska w zmysłowej sesji

Samuela Górska i Rafał Torkowski pozowali wspólnie do zdjęć. Edytorial "Late Night" pojawił się w magazynie "Nakid". Uczestnicy "Top Model" pokazali efekty intymnej sesji, zmysłowe fotografie. Autorką zdjęć jest Kasia Sasinowska.

Samuela Górska i Rafał Torkowski w sesji dla Nakid Magazine
Samuela Górska i Rafał Torkowski
Samuela Górska i Rafał Torkowski
Samuela Górska i Rafał Torkowski
Samuela Górska i Rafał Torkowski
+10
Zobacz galerię

Samuela Górska i Rafał Torkowski w sesji dla Nakid Magazine

Rafał Torkowski w "Top Model"

Rafał Torkowski był uczestnikiem w 8. edycji "Top Model". Na castingu zrobił wrażenie swoją wysportowaną sylwetką. Dawid Woliński docenił jego predyspozycje do bycia modelem oraz ciekawą twarz. Odpadł w 7. odcinku. Po udziale w show TVN kontynuuje pracę w modelingu.

Rafał Torkowski ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce, z powodu kontuzji przerwał treningi i starty w zawodach. Po zakończeniu kariery sportowej nie wiedział, co chce zrobić w życiu. Przypadek sprawił, że miał przyjemność wziąć udział w trójmiejskim pokazie mody. Bardzo mu się spodobało, zaczął interesować się sesjami i pokazami, to natchnęło go wzięcia udziału w programie.

Rafał Torkowski czekał na nagą sesję w Top Model

Kim jest Samuela Górska?

Samuela Górska była uczestniczką 4. sezonu "Top Model". Zrezygnowała z programu przed pierwszą sesją zdjęciową. Jej decyzją była zaskoczona Joanna Krupa i Michał Piróg oraz pozostali uczestnicy. Samuela pracuje jako modelka, bierze udział w pokazach mody, sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych.

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/rafaltorkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości