Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski razem w kampanii na Walentynki

Mariusz Jakubowski i Patrycja Sobolewska
Uczestnicy 9. edycji "Top Model" - Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski są gwiazdami kampanii walentynkowej perfumerii. Szefem artystycznym przedsięwzięcia jest Marcin Tyszka.

"Top Model": Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski jako zakochani

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski znani z "Top Model" wystąpili kampanii z okazji Walentynek dla perfumerii Douglas. Marcin Tyszka przygotował artystyczną koncepcję, zrobił zdjęcia i wyreżyserował spoty promocyjne. Lider rynku perfumerii zaprasza do celebrowania miłości i cieszenia się nią, niezależnie od tego czy żyjemy w parze, czy też jesteśmy singlami.

Bohaterowie kampanii Douglas – Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski – to obecnie najbardziej pożądane nazwiska młodego pokolenia. Patrycja jest finalistką 9. edycji programu "Top Model". Piękna blondynka szybko stała się ulubienicą zarówno widzów, jak i jurorów, którzy docenili jej naturalny wdzięk. Mariusz to połączenie ścisłego umysłu i sylwetki modela. W programie pokazał swój silny charakter i ambicje, które doprowadziły go do półfinału.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Za realizację koncepcji kreatywnej, reżyserię filmów oraz zdjęcia odpowiada Marcin Tyszka oraz reprezentująca go agencja Backstage PR, która wyprodukowała kampanię.

Douglas postawił przede mną zadanie przygotowania kampanii, która będzie atrakcyjna dla ‘Gen Z’ i jednocześnie spójna z nowym, wyrafinowanym, pięknym wizualnie wizerunkiem Douglas. Wszyscy wiedzieliśmy też, że działamy w czasie coraz już trudniejszego do zniesienia lockdownu. Stąd idea strategiczna – ‘A może się spotkamy’ i nieoczywista, umowna przestrzeń, w której spotykamy naszych bohaterów - powiedział Marcin Tyszka.

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski w kampanii na Walentynki
Patrycja Sobolewska
Mariusz Jakubowski i Patrycja Sobolewska
Patrycja Sobolewska
Mariusz Jakubowski
+4
Zobacz galerię

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski w kampanii na Walentynki

Zdjęcia i film: Marcin Tyszka Produkcja: Gabriela PiekarniakStylizacje: Michał KoszekScenografia: Piotr Piwowar Makijaż: Beata MilczarekFryzury: Tomasz Górecki

Zobacz wideo:

Top Model: Szybkie pytania i odpowiedzi - Patrycja, Mariusz, Klaudia i Staszek

Źródło: mat. pras.

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Tyszka | Douglas Polska

podziel się:

Pozostałe wiadomości