Niezwykła sesja z udziałem uczestników Top Model. Zobacz zdjęcia i wideo!

Patrycja Sobolewska, Klaudia Chojnacka, Mariusz Jakubowski, Stanisław Obolewicz oraz Agness Samuel spotkali się na sesji. Obejrzyj wideo zza kulis i zdjęcia.

Uczestnicy "Top Model" razem na sesji

Zobacz wideo zza kulis i zdjęcia z sesji inspirowanej serialem "Friends". Przy tym projekcie współpracowali uczestnicy "Top Model": Patrycja Sobolewska, Klaudia Chojnacka, Mariusz Jakubowski, Stanisław Obolewicz, a także Agnes Samuel, finalistka konkursu Miss Egzotica 2017. Autorem sesji jest fotograf Bastek Czernek. Jedno ze zdjęć, z autografami twórcy podarowali na aukcję na rzecz WOŚP. Modelki i modele pozowali w specjalnie przygotowanych stylizacjach inspirowanych kultowym serialem. Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler i Joey podbili serca milionów widzów na całym świecie.

WOŚP 2021: Licytuj zdjęcie z podpisami uczestników "Top Model" >

Pomysł sesji narodził się spontanicznie, jego realizacja wymagała zaangażowania całej ekipy. Wiemy, jak wyglądała praca i przygotowanie do zdjęć.Już pod koniec ubiegłego roku rozmawialiśmy o tym z ekipą i z uczestnikami ‘Top Model’, żeby zorganizować wspólnie fajną, dużą, kolorową sesję, która prześle pozytywną energię do ludzi - czasy mamy trudne i każdy uśmiech jest na wagę złota. Serial ‘Friends’, był główną inspiracją, dorzuciliśmy też specjalne zdjęcia na Walentynki. Mamy nadzieję, że chociaż na chwilę każdy, kto zobaczy te zdjęcia zapomnij o tych negatywnych sprawach, które mamy dookoła. Dodatkowym promykiem słońca było to, że jedno ze zdjęć przekazaliśmy na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można je licytować i wesprzeć ten szczytny cel. Tą sesją też chcieliśmy pokazać, że trzeba się wspierać i współpracować. Mamy tutaj różne narodowości osoby z różnych krajów i pokazujemy, że razem można więcej – powiedział Bastek Czernek, fotograf i organizator sesji.

Zdjęcia: Bastek Czernek, fryzury: Joanna Wzorek, Piotr Michalak, makijaż: Klaudia Łukasik, Monika Kozanecka, Kasia Macioch, stylizacje: Wero Wysoczyńska.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Sesja Friends z uczestnikami Top Model. Zobacz zdjęcia!
Stanisław Obolewicz, Klaudia Chojnacka, Patrycja Sobolewska, Mariusz Jakubowski, Agness Samuel
Mariusz Jakubowski, Patrycja Sobolewska, Agness Samuel, Stanisław Obolewicz, Klaudia Chojnacka
Agness Samuel, Patrycja Sobolewska, Klaudia Chojnacka
Klaudia Chojnacka, Stanisław Obolewicz, Agness Samuel, Patrycja Sobolewska, Mariusz Jakubowski
+35
Zobacz galerię

Sesja Friends z uczestnikami Top Model. Zobacz zdjęcia!

Zobacz wideo:

Top Model: Szybkie pytania i odpowiedzi - Patrycja, Mariusz, Klaudia i Staszek

Źródło zdjęcia głównego: Bastek Czernek

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!