Aktualności

Top Model: Krupa, Piróg, Sokołowska i Tyszka o 11. sezonie. Hot, hot, hot!

Aktualności

Top Model: Joanna Krupa i gwiazdy programu o 11. sezonie

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Michał Piróg zdradzili szczegóły nowej edycji "Top Model". Premiera już wkrótce w TVN. Dowiedz się więcej!

"Top Model 11" - premiera

Już od września w TVN i Playerze premierowe odcinki 11. sezonu "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Michał Piróg opowiedzieli o nowej edycji programu oraz uczestnikach. Jak zmienił się świat mody na od pierwszej serii reality show? Co muszą mieć modelki i modele, aby podbić serca jurorów? Jakie uczestniczki i uczestników wybrali? Dlaczego popularność "Top Model" wciąż rośnie?

Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Michał Piróg zwrócili uwagę, na fakt ewolucji "Top Model" na przestrzeni kilkunastu lat od premiery pierwszej edycji na antenie TVN w 2010 roku. Zmieniły się m.in.: zasady programu, trendy, oczekiwania jurorów i podejście uczestników do udziału w reality show. Praca na planie jest dla prowadzących i jurorów przyjemnością.

12 lat swojego życia tak naprawdę daliśmy temu programowi, daliśmy uczestnikom. Z pasją. Jak jest nowy sezon, ja tak samo przychodzę na plan, jak w pierwszym sezonie - wyznała Joanna.

Moda się zmienia , my tez się zmieniamy. Jesteśmy dużo bardziej otwarci. To już nie jest czas, kiedy te 2 centymetry zaważą o twojej karierze - powiedział Marcin.

Trendy są właśnie takie, ze curvy, plus size, czy ktoś jest troszkę niższy. Teraz świat mody jest otwarty na większość ludzi - dodała prowadząca.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

"Top Model 11" - uczestnicy

Michał Piróg i Kasia Sokołowska zgodnie stwierdzili, że uczestniczki i uczestnicy "Top Model", którzy marzą o pracy w modelingu i karierze w świecie mody, muszą posiadać predyspozycje, a przede wszystkim mieć w sobie faktor x.

Ja zawsze mówiłem, możesz mieć świetne warunki, możesz ich nie mieć, ale musisz mieć jedno, żeby odnieść sukces - ten faktor x, ten nieznany i nie do wyćwiczenia. To coś, że człowiek chce na ciebie patrzeć, że chce przebywać w twoim otoczeniu - skomentował Michał.

Chodzi o to, żeby zachwycić. Wchodząc na casting, do projektanta, do reżysera, do fotografa zachwycić i dostać pracę, na tym to polega - powiedziała Kasia.

Prowadzący i jurorka uchylili rąbka tajemnicy na temat uczestniczek i uczestników, których wybrali do 11. sezonu "Top Model". Dostali oni szansę zdobycia doświadczenia w świecie mody i rywalizacji o wygraną w programie. jest to dla nich także duże wyzwanie, które wymaga pracy i zaangażowania.

To są ludzie, którzy wrócili znowu do założenia, że na sukces trzeba pracować i rozumieją to - wyznał Michał Piróg.

Mamy świetnych bohaterów, przepięknych, myślących, rozwijających się - powiedziała Kasia Sokołowska.

"Top Model" - zalety

"Top Model" od premiery w 2010 roku ma wiernych widzów. Z każdym sezonem grono odbiorców rośnie. Do programu zgłaszają się ludzie, którzy oglądali go od pierwszej edycji, niektórzy dorastali razem z nim i realizują swoje marzenia. Dlaczego warto oglądać "Top Model"?

To jest inteligentna rozrywka, która w zabawny sposób pokazuje trudny świat mody - stwierdził Marcin Tyszka.

Trochę oglądasz to jak reality show, trochę, jak film przygodowy. Na samym końcu spełnia się czyjeś marzenie - dodał Michał Piróg.

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości