Marcin Tyszka o Top Model: Uroda to nie wszystko

Top Model: Marcin Tyszka
Marcin Tyszka skomentował wybór piętnastki. Najlepsi uczestnicy boocampu i zdobywczyni złotego biletu rywalizują o zwycięstwo w 10. serii "Top Model".

Marcin Tyszka o uczestnikach "Top Model"

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali 15 uczestników 10. serii. Jurorzy "Top Model" mają swoje ulubione osoby, które od początku zainteresowały każdego z ekspertów. Podczas realizacji zadań w programie mają szanse przechodzić do kolejnych odcinków i walczyć o wygraną w finale programu.

Marcin Tyszka skomentował wybór piętnastki. Najlepsi uczestnicy boocampu i zdobywczyni złotego biletu rywalizują o zwycięstwo w jubileuszowej edycji "Top Model".

Jest kilka osób, które bardzo zwróciły moją uwagę. Mega mi się podoba Nicole, egzotyczna uroda, przepiękna, ma w sobie dużo gracji. Bardzo fajny jest Adam, ma wyrzeźbioną twarz, jak z najdroższego kamienia. Łukasz niesamowity wariat. Jeden i drugi Kacper mają super twarze. Bardzo podoba mi się Sophia, która jest jak z bajki - powiedział fotograf.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Juror podkreślił, że w "Top Model" bardzo ważna jest także osobowość. W świecie mody liczy się mocny charakter i chęć do pracy. Uroda nie jest najważniejsza:

Wszyscy są interesujący. Musimy spędzić z nimi więcej czasu i troszkę ich pomęczyć. Będziemy wiedzieli, jaki mają charakter i predyspozycje do tego zawodu, bo uroda to nie wszystko.

10. seria "Top Model"

Premierowe odcinki 10. edycji "Top Model" można oglądać w TVN i Playerze. W każdą środę o 21.30 gwarantujemy wielkie emocje i zapraszamy do świata wielkiej mody. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zaprosili najlepsze osoby z castingu internetowego do udziału w reality show TVN. Michał Piróg wspiera kandydatki i kandydatów za kulisami i podczas zadań w reality show.

W 10. sezonie "Top Model" dwie uczestniczki castingów otrzymały złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybrał jedno, które najbardziej przypadło mu do gustu. Widzowie w głosowaniu na oficjalnej stronie programu wybrali Annę Szczepańską, która zdobyła srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu. Weronika Zoń otrzymała złoty bilet od jurorów. Dzięki niemu jako pierwsza zamieszkała w domu "Top Model".

Uczestnicy 10. edycji Top Model
Top Model: Nicole Akonchong
Top Model: Bartosz Kloch
Top Model: Kacper Jasiński
Top Model: Mikołaj Krawiecki
+12
Zobacz galerię

Uczestnicy 10. edycji Top Model

podziel się:

Pozostałe wiadomości