Aktualności

"Nieobecni" najchętniej wybieranym serialem w Playerze!

Aktualności

Nieobecni: Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami!

Serial „Nieobecni” miał swoją premierę w Playerze 29 grudnia i od tamtej pory należy do najchętniej wybieranych tytułów przez użytkowników platformy. W ciągu dwóch tygodni „Nieobecnych” obejrzano w ponad 130 tysiącach gospodarstw domowych posiadających dostęp do oferty płatnej serwisu. Produkcja konkuruje z serią o „Chyłce” o tytuł najpopularniejszej produkcji Player Original!

Oglądaj serial "Nieobecni" w player.pl!

„Nieobecni” to nowa produkcja Player Original, która końcem roku trafiła do oferty serwisu. Historia Mili, popularnej tancerki, szukającej zaginionych bliskich z miejsca podbiła serca nie tylko krytyków, środowiska artystycznego, ale przede wszystkim użytkowników platformy. Już jutro tj. 19 stycznia w Playerze zadebiutuje 5. odcinek tej poruszającej opowieści, która od swojego startu plasuje się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji! "Nieobecni" to najnowsza, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, propozycja Player Original, która jest wciągającym połączeniem serialu obyczajowego z wątkiem śledczym. W 10-odcinkowej pełnej zwrotów akcji i trzymającej w napięciu, historii widzowie towarzyszą Mili, dla której najszczęśliwszy czas w roku – Boże Narodzenie – okazuje się wyjątkowo trudny. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia całej jej rodziny! W tym dramatycznym momencie wspiera ją Filip Zachara, ekscentryczny podkomisarz z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, który podejmuje się rozwiązania zagadki zniknięcia rodziny Gajdów. Premierowy odcinek „Nieobecnych” w każdy wtorek tylko w Playerze!

Twórcy najnowszej produkcji Player Original „Nieobecni” inspirowali się prawdziwymi historiami najgłośniejszych zaginięć ostatnich lat w Polsce. Intrygująca zagadka rodziny Gajdów łączy w sobie elementy obyczajowe z wątkiem śledczym. Bohaterką „Nieobecnych” jest Mila Gajda (w tej roli Justyna Wasilewska), ciesząca się uznaniem tancerka i performerka, która wraca do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu kobieta odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach…

Nieobecni: Izabela Kuna opowiada o nowym serialu Playera!
Nieobecni: Izabela Kuna opowiada o nowym serialu Playera!

Okruszki na talerzach, parująca szklanka jeszcze ciepłej herbaty i pływający w wannie karp to jedyne co Mila zastaje po dotarciu do domu. Wszystko wskazuje na to, że rodzinne przygotowania do wigilijnej kolacji zostały gwałtownie przerwane. Czy rodzice i brat wyszli jeszcze na ostatnie przedświąteczne zakupy? A może coś zmusiło ich do opuszczenia domu? Mijają kolejne godziny, mieszkańcy Kasprowa zasiadają już do wieczerzy bożonarodzeniowej, a bliscy Mili wciąż nie wracają. Dziewczyna, na własną rękę, zaczyna szukać wskazówek. I nagle okazuje się, że nikt z sąsiadów nic nie widział, ani nie słyszał. Jak to możliwe, że trzyosobowa rodzina tak po prostu „zapadła się pod ziemię”? Poza Justyną Wasilewską i Piotrem Głowackim w serialu widzowie zobaczą także Danutę Stenkę („Diagnoza”), Annę Dymną („Odwróceni”), Izabelę Kunę („Singielka”), Grzegorza Damięckiego („W głębi lasu”, „Szóstka”), Zbigniewa Stryja („Znaki”), Łukasza Garlickiego („BrzydUla”), Tomasza Włosoka („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Na noże”) Aleksandrę Justę („Miłość jest wszystkim”) i Marię Kanię („Motyw”). Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Player to lokalny lider na rynku płatnych serwisów VOD w Polsce. Biblioteka tytułów zawiera popularne programy i seriale, których nie można zobaczyć nigdzie indziej.

Nieobecni: Odcinek 2

Zobacz też:

Dlaczego warto oglądać serial "Nieobecni"?
Dlaczego warto oglądać serial "Nieobecni"?
Pozostałe wiadomości