Aktualności

Pamiętacie kogo broniła Chyłka?

Aktualności

Pięć sezonów Chyłki toczy się wokół pięciu różnych spraw. Pamiętasz każdego z klientów słynnej Pani adwokat?

Chyłka Zaginięcie

W pierwszym sezonie zadzwoniła do Chyłki jej stara znajoma, której zaginęła 3 letnia córka Nikola. Dziewczyna zniknęła z własnego domu, a policja nie jest w stanie znaleźć dowodów na jej porwanie. Oskarżeni zostają rodzice dziecka - Angelika Szlezyngier oraz jej mąż Dawid. W tej sprawie pierwszy raz pomaga prawniczce jej nowy aplikant - Kordian. To przy tej sprawie zaczęła się ich wspólna przygoda.

Chyłka

Chyłka Kasacja

Piotr Langer Junior - syn wpływowego Piotra Langera Seniora - zostaje oskarżony o niezwykle brutalne morderstwo, które miało miejsce w jego mieszkaniu. Ojciec chłopaka niejednokrotnie korzystał z usług kancelarii Żelazny & McVay. Przedsiębiorca domaga się, by sprawą jego syna zajęła się sama Joanna Chyłka. Prawniczka wraz ze swoim aplikantem Kordianem przejmują sprawę, jednak oskarżony nie chce z nimi współpracować.

Chyłka

Chyłka Rewizja

Chyłka zaczyna prowadzić własną kancelarię. Pani adwokat udziela porad prawnych i w ten sposób poznaje Bukano. Mężczyzna jest Romem, którego żona oraz córka zostały sadystycznie zamordowane. Chyłka decyduje się pomóc wdowcowi z polisą, która opiewa na olbrzymią kwotę. Polisa wykupiona jest w Salusie, którego interesy reprezentuje była kancelaria Chyłki.

Chyłka

Chyłka Inwigilacja

Chyłka ponownie prowadzi sprawę w kancelarii Żelazny & McVay. Tym razem zgłaszają się rodzice chłopaka, który został oskarżony o terroryzm. Oskarżony utrzymuje, że nie ma nic wspólnego z ludźmi, którzy nazywają się jego rodzicami. Po drugiej stronie ławy oskarżenia staje prokurator Paderborn; mężczyzna nigdy nie przegrał żadnej sprawy. Fahad nie chce współpracować z Chyłką i Kordianem.

Chyłka

Chyłka Oskarżenie

W piątym sezonie Chyłka broni legendy Solidarności - Tesarewicza. Mężczyzna został skazany za zabójstwo czwórki dzieci. Za skazanym wstawia się Ksiądz Mieleszko, który mimo tego, że zna więcej szczegółów sprawy nie może się nimi podzielić. W sprawie pojawiają się nowe dowody, a Chyłka zrobi wszystko, by oczyścić z zarzutów Tesarewicza.

Chyłka
Pozostałe wiadomości