Jubileuszowy sezon Top Model od września w TVN i Playerze

Top Model: Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Michał Piróg, Kasia Sokołowska
Top Model: Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Michał Piróg, Kasia Sokołowska
Źródło: Marlena Bielińska / TVN
Wyjątkowa, 10. edycja „Top Model” już niebawem! Taki jubileusz zobowiązuje, dlatego nowy sezon dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń. Kto tym razem otrzyma szansę, by zawalczyć o spełnienie marzeń i podbój świata mody?

10. edycja „Top Model”

Największy modowy show w Polsce, powraca z 10. sezonem. W tym roku pierwszy etap castingów również odbył się online. Widzowie ponownie otrzymali szansę, by współtworzyć swój ulubiony program. W głosowaniu internetowym przyznali srebrny bilet uczestniczce, która trafi prosto do etapu bootcampu. Dodatkowo, z okazji wyjątkowego jubileuszu, to właśnie do nich należała decyzja o tym, która z sesji zdjęciowych ponownie pojawi się w programie. Najwięcej głosów otrzymała sesja fotograficzna w kolorowych farbach i to w niej wezmą udział uczestnicy 10. edycji „Top Model”.

Powraca również niezawodne jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

W nowych odcinkach nie zabraknie tego, co widzowie „Top Model” kochają najbardziej. Jesienią zobaczą spektakularny pokaz mody na zamkniętym wiadukcie w centrum Warszawy z towarzyszącym występem Smolastego, sesję zdjęciową na obrotowym kole, film modowy wyreżyserowany przez wszechstronnie utalentowanego Ralpha Kaminskiego, wyjątkowy casting dla projektanta z Nowego Jorku oraz zadanie specjalne z najpopularniejszą polską youtuberką – Wersow.

Top Model: Joanna Krupa i jurorzy o uczestnikach 10. edycji

Wyzwania w programie wystawią uczestników na próbę – komu wystarczy determinacji, by dotrzeć do finału? W realizacji poszczególnych zadań pomogą zaproszeni goście, a wśród nich między innymi postacie ze świata rozrywki: Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, Ralph Kaminski, Ewa Farna, Robert Kupisz, Michał Koterski, Julia Kamińska, Jan i Lenka Klimentowie, Wersow oraz światowej sławy top modele: Julia Banaś, Marta Dyks, Dominik Sadoch, Maddie Kulicka. Swoim doświadczeniem podzielą się również najbardziej barwni uczestnicy wszystkich dotychczasowych edycji „Top Model”.

Emocje gwarantowane od pierwszego odcinka jubileuszowego, 10. sezonu programu!

Premierowe odcinki będzie można równolegle oglądać również na platformie player.pl. W serwisie także wcześniejsze sezony i zmagania uczestników z poprzednich edycji najpopularniejszego modowego show w Polsce!

TOP MODEL

ŚRODA, 21:30, OD 1 WRZEŚNIA

10. sezon Top Model
Jury Top Model
Top Model: Joanna Krupa
Top Model: Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Michał Piróg, Kasia Sokołowska
Top Model: Joanna Krupa
+5
Zobacz galerię

10. sezon Top Model

Źródło zdjęcia głównego: Marlena Bielińska / TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!