Projekt Lady: Agata Łabuda wygrywa 6. edycję programu!

Za nami pełen emocji odcinek FINAŁOWY 6. edycji Projekt Lady! Dla trzech wyjątkowych dziewcząt był to jeden z najważniejszych wieczorów w życiu.

Przez ostatnie 12. tygodni każdy najmniejszy krok uczennic szkoły dla dam śledziły kamery przez 24 godziny na dobę. Mentorki po dokładnych obserwacjach, długich rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw decydowały o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Do wielkiego finału szóstego sezonu programu dostały się Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska.
Projekt Lady 6, odc. 12.

Tytuł Damy Projektu Lady oraz zaproszenie na stypendium w renomowanej szkole językowej w Oxfordzie otrzymała Agata Łabuda!

Serdecznie gratulujemy!

O czym był 6. sezon?

Aby trafić do negujących wszystko i nastawionych bojowo do świata dziewczyn, trzeba było otoczyć je wzmożoną opieką. Do eksperymentalnego programu w szóstym sezonie show, zostało zaproszonych jeszcze więcej ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy poprowadzili zajęcia z uczennicami. Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca program, była jeszcze bardziej zaangażowana we współpracę z dziewczętami. Otoczyła je opieką i motywowała do działania, ale także przygotowywała dla nich własne wyzwania i poddawała je trudnym próbom.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Projekt Lady: Jedno z ostatnich zadań naszych finalistek!
Projekt Lady: Jedno z ostatnich zadań naszych finalistek!
Pozostałe wiadomości