Project Lady: Ostatnie chwile przed wielkim finałem!

Projekt Lady: Ostatnie wskazówki od mentorki Tatiany!

Dla trzech wyjątkowych dziewcząt to jeden z najważniejszych wieczorów w życiu. Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska, która z nich wygra 6. edycję?

Projekt Lady 6, odc. 12.
Po tak intensywnym czasie, nadchodzi dzień wielkiego finału. Aby nie zostawiać uczestniczek samych w tym bardzo emocjonującym okresie, dołączają do nich niespodziewani goście, którzy wspierają je w przygotowaniach do uroczystej gali. Suknie na ten wyjątkowy wieczór przygotowali dla dziewcząt znani projektanci: Tomasz Olejniczak, Robert Czernik oraz duet Hektor Świtalski i Robert Karger. Podczas pracy nad przemowami, myśli finalistek krążą wokół wszystkich chwil, które przeżyły w „Projekcie Lady”.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.
Projekt Lady: Wyjątkowi goście naszych finalistek!
Projekt Lady: Wyjątkowi goście naszych finalistek!
Projekt Lady: Finalistki poznają japońską kulturę!
Projekt Lady: Finalistki poznają japońską kulturę!
Pozostałe wiadomości