Najlepsze filmy w Twoim pakiecie w Playerze!

Najlepsze filmy w Playerze
Najlepsze filmy w Playerze
Serwis player.pl nie spoczywa na laurach. I ponownie udowadnia, że stawia na najlepszą rozrywkę i najlepszy kontent. Niedawno odkrył karty, zapowiedając kolejne w tym sezonie produkcje własne pod marką Player Original. Teraz przygotował coś dla fanów filmu – największy hity kinowe w Twoim pakiecie. Pierwsze premiery – w tym m.in. „Narodziny gwiazdy” – już 17 września.

Player nieustannie pracuje na miano najdynamiczniej rozwijającego się serwisu VOD w Polsce. W jego ofercie znajdują się nie tylko produkcje własne – Player Original – będące jego wizytówką, ale też najlepszy kontent rozrywkowy, dokumentalny, sportowy, a przede wszystkim serialowo-fabularny. Już od piątku 17 września oferta filmowa platformy powiększy się o kolejne hity dużego ekranu z największymi gwiazdami. Wszystkie tytuły będą dostępne już w pakiecie podstawowym. Oto crème de la crème tego, co player.pl przygotował dla swoich użytkowników na najbliższe tygodnie.

NARODZINY GWIAZDY”Remake filmu z 1954 r. z Barbarą Streisand. Melodramat muzyczny w reżyserii Bradleya Coopera, który również stanął przed kamerą, gdzie partnerował gwieździe muzyki pop Lady Gadze. Historia trudnego i burzliwego związku gasnącej gwiazdy muzyki country Jacksona Maine’a z młodą debiutującą piosenkarką Ally. Doceniony przez krytyków i widzów z fenomenalną ścieżką dźwiękową, na której znalazła się laureatka Oscara – piosenka „Shallow”.„TO” & „TO: ROZDZIAŁ 2”Pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli kina z dreszczykiem. Filmowa adaptacja powieści króla grozy Stephena Kinga. W pierwszej części widzowie poznają mieszkańców małego amerykańskiego miasteczka Derry, w którym pewnego dnia pojawia się zło. Ma ono oblicze klowna i niesie postrach wśród najmłodszych. W kontynuacji „Banda Frajerów” – dorosłych już ludzi – powraca do rodzinnej miejscowości po 27 latach od tragicznych wydarzeń. Na miejscu odkrywają, że zło nadal tam mieszka…

podziel się:

Pozostałe wiadomości