Paulina Krupińska wraca do pracy!

Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Źródło: mwmedia

Paulina Krupińska i jej partner Sebastian Karpiel-Bułecka maja razem dwójkę dzieci - Antoninę i Jędrzeja. Kiedy trzy i pół roku temu Paulina zaszła w ciążę, oboje nie kryli zaskoczenia. Niespodzianka była tym większa, kiedy okazało się, że wbrew wcześniejszym badaniom USG parze urodziła się córka. Karpiel-Bułecki zdążył nawet napisać już piosenkę dla małego chłopca, ale na szczęście mógł ją wykorzystać dwa lata później, kiedy Krupińska urodziła mu syna.

Teraz Paulina chce wrócić do pracy. Chociaż jest "perfekcyjną panią domu", jak mówiła o sobie u Kuby Wojewódzkiego i lubi zajmować się dziećmi i domem, to czas wrócić na swoją ścieżkę zawodową. Para nie chciała angażować w wychowanie dzieci osób trzecich, chcieli poradzić sobie sami, ale teraz podjęli decyzję o zatrudnieniu opiekunki, żeby czasem odciążyła ich od rodzicielskich obowiązków.

Paulina Krupińska - perfekcyjna pani domu

Paulina Krupińska - perfekcyjna pani domu

Krupińska w rozmowie z magazynem "Party" powiedziała, że "kończy urlop macierzyński i ostro bierze się do pracy". To z pewnością wyzwanie po takiej przerwie, ale prawdą jest, że jeśli czegoś bardzo chcesz to musi się udać. Ciekawe, gdzie tym razem zobaczymy Paulinę!

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości