Geneza nienawiści: Małgorzata Ohme i Magda Wójcik w mocnej akcji #WhyWeHate

Małgorzata Ohme i Magda Wójcik
Małgorzata Ohme i Magda Wójcik
TVN Discovery Polska rusza z kampanią, która ma na celu walkę z hejtem oraz zwrócenie uwagi na mowę nienawiści. Małgorzata Ohme i Magda Wójcik głośno czytają znalezione w sieci komentarze na swój temat. Wszystko to za sprawą akcji #WhyWeHate.

Gwiazdy TVN w akcji #WhyWeHate

Siedem par i siedem bardzo poruszających nagrań. Zobaczymy w nich gwiazdy znane z anten TVN Discovery Polska, które w ramach akcji #WhyWeHate czytają sobie nawzajem hejterskie komentarze znalezione w sieci na swój temat.W nagraniach udział wzięli: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Joanna Jabłczyńska, Gabi Drzewiecka, Malwina Wędzikowska, Anna Dec, Ania Wendzikowska, Piotr Kraśko, Omenaa Mensah, Michał Mikołajczak, Marta Kuligowska, Magda Wójcik i Małgorzata Ohme. Siedem różnych spotów zaprezentuje siedem różnych par i ich reakcje na hejt.

Premiera serialu "Geneza nienawiści"

„Geneza nienawiści to fascynująca, sześcioczęściowa produkcja, która bada jedną z najbardziej pierwotnych i destrukcyjnych emocji ludzkości, jaką jest nienawiść. Seria oparta jest na najnowszych reportażach dziennikarskich, analizach historycznych oraz przełomowych badaniach naukowych z zakresu psychologii, biologii i neurobiologii.

Alex Gibney oraz Steven Spielberg docierają do ewolucyjnych podstaw nienawiści. Pokazują, jak przez lata zmieniała się natura tego zagadnienia i jak potężny wpływ miała – i nadal ma – nie tylko na jednostki, ale też na społeczeństwa.

Każdy odcinek przeplata wiedzę naukową z emocjonującymi historiami bohaterów z całego świata. Od dramatycznych wydarzeń historycznych, którym przyglądał się świat – Holocaust, ludobójstwo w Rwandzie, krwawa dyktatura Czerwonych Khmerów w Kambodży czy czasy niewolnictwa w USA – przez działania grup hejterskich, takich jak skinheadzi, chuligani, organizacje fundamentalne i terrorystyczne – po strzelaniny w szkołach i przykłady znęcania się nad rówieśnikami. Co sprawia, że nienawidzimy? Jak możemy się temu przeciwstawić? Czy ludzie są z natury źli?

EMISJE:

Discovery Channel – od 21 października, co poniedziałek o 22:00

Player.pl – od 21 października, co poniedziałek po emisji TV

Zobacz również:

Geneza nienawiści: Joanna Jabłczyńska i Marianna Kowalewska w mocnej akcji #WhyWeHate

Geneza nienawiści: Joanna Jabłczyńska i Marianna Kowalewska w mocnej akcji #WhyWeHate

Geneza nienawiści: Anna Wendzikowska i Anna Dec w akcji #WhyWeHate

Geneza nienawiści: Anna Wendzikowska i Anna Dec w akcji #WhyWeHate

Geneza nienawiści: Omenaa Mensah i Piotr Kraśko w mocnej akcji #WhyWeHate

Geneza nienawiści: Omenaa Mensah i Piotr Kraśko w mocnej akcji #WhyWeHate

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!