(Nie)znajomi - polski remake Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. W rolach głównych: Kot, Ostaszewska i Smutniak. Zobacz zdjęcia!

Mamy pierwsze zdjęcia z planu filmu "(Nie)znajomi". W rolach głównych: Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Kasia Smutniak, Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.

"(Nie)znajomi" – w rolach głównych: Ostaszewska, Kot i Smutniak
"(Nie)znajomi", to polski film inspirowany włoskim komediodramatem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie.
W filmie "(Nie)znajomi" grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.
W obsadzie "(Nie)znajomych" plejada gwiazd znanych z filmów, seriali i programów produkcji TVN: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Reżyserem jest Tadeusz Śliwa.
Kasia Smutniak zagrała także w "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Wcieliła się w postać Evy. Film wyreżyserował Paolo Genovese. Produkcja otrzymała 2 nagrody – David di Donatello dla najlepszego filmu oraz za najlepszy scenariusz.
"(Nie)znajomi" – zdjęcia z planu i data premiery
Dystrybutor udostępnił pierwsze zdjęcia z planu filmu "(Nie)znajomi". Znana jest także data premiery27 września 2019, w polskich kinach produkcja zadebiutuje jesienią. Na zdjęciach pozują: Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Kasia Smutniak, Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Obsada filmu jest doskonała.
Kim są bohaterowie filmu "(Nie)znajomi"? Co ich łączy? Jakie tajemnice ukrywają? Jakie będą konsekwencje ich sekretów i kłamstw? Widzowie przekonają się już we wrześniu.
(Nie)znajomi - zdjęcie z planu Źródło: J. Sosinski | dystrybucjamowiserwis.pl
(Nie)znajomi - zdjęcie z planu Źródło: J. Sosinski | dystrybucjamowiserwis.pl
Maja Ostaszewska wcielała się rolę Anny Leśniewskiej w serialu "Diagnoza". Zobacz wideo:
Diagnoza: Najlepsze sceny Anny i Artmana - polecamy!
Diagnoza: Najlepsze sceny Anny i Artmana - polecamy!

Źródło zdjęcia głównego: J. Sosinski | dystrybucjamowiserwis.pl

Pozostałe wiadomości