Mira Art ze spektaklem w Dubaju!

"Przygody Sinbada"
"Przygody Sinbada"
Źródło: mat. prasowe

Grupa Mira Art, reprezentowana przez dwie Anie: Górną i Kwiatkowską, doszła aż do finału czwartej edycji "Mam Talent!". Występy grupy zrobiły niesamowite wrażenie na publiczności i jurorach programu.

- To był jeden z najpiękniejszych występów, jakie w życiu widziałem - powiedział o występie zespołu Mira Art Robert Kozyra.

Grupa pod przewodnictwem założycielki Mirosławy Kister po programie nie rozpadła się, wciąż tworzy. W grudniu 2012 roku w Dubaju odbyła się premiera spektaklu "Przygody Sinbada", przy współpracy Saltimbanco Italiano, gdzie została bardzo ciepło przyjęta przez widzów. W widowisku udział biorą artyści Gdyńskiego Akrobatycznego Teatru Tańca MIRA – ART, oraz dzieci szkół podstawowych zrzeszonych w MDK w Gdyni. "Przygody Sinbada" to adaptacja znanej baśni, w bardzo ciekawej, przepięknej i nietypowej formie widowiska taneczno-akrobatycznego. Zapierające dech ewolucje taneczne w powietrzu, kolorowe kostiumy, szybka akcja, trzyma w napięciu nie tylko dzieci, ale także ich rodziców.

Widowisko będzie można zobaczyć 10 maja 2013 r. o godz. 10.30 i 17.30 w Hali Sportowo – Widowiskowej Gdynia ul. Kazimierza Górskiego 8. Po spektaklu będzie można zapoznać się i spróbować swoich sił na przyrządach akrobatycznych używanych w spektaklu, na specjalnie wytyczonym miejscu pod okiem tancerzy GATT Mira – Art.

Zobaczcie też galerię zdjęć ze spektaklu!

Spektakl "Przygody Sinbada" grupy Mira Art
"Przygody Sinbada"
"Przygody Sinbada"
"Przygody Sinbada"
"Przygody Sinbada"
+15
Zobacz galerię

Spektakl "Przygody Sinbada" grupy Mira Art

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości