Projekt Lady: Co wyróżniało finalistki od innych uczestniczek? Zapytaliśmy o to prowadzącą program!

Projekt Lady: Czym wyróżniały się finalistki 6. sezonu od reszty dziewczyn?

Za nami finał 6. edycji programu Projekt Lady! Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek-Majdan o to, co wyróżniało finalistki spośród innych uczestniczek. Zobacz materiał wideo!

Przez ostatnie 12. tygodni każdy najmniejszy krok uczennic szkoły dla dam śledziły kamery przez 24 godziny na dobę. Mentorki po dokładnych obserwacjach, długich rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw decydowały o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Do wielkiego finału szóstego sezonu programu dostały się Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska.
Projekt Lady: Uczestniczki wybierały suknie na finał!
Projekt Lady: Uczestniczki wybierały suknie na finał!
wideo 2/6

O czym był 6. sezon?

Aby trafić do negujących wszystko i nastawionych bojowo do świata dziewczyn, trzeba było otoczyć je wzmożoną opieką. Do eksperymentalnego programu w szóstym sezonie show, zostało zaproszonych jeszcze więcej ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy poprowadzili zajęcia z uczennicami. Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca program, była jeszcze bardziej zaangażowana we współpracę z dziewczętami. Otoczyła je opieką i motywowała do działania, ale także przygotowywała dla nich własne wyzwania i poddawała je trudnym próbom.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Pozostałe wiadomości