Luksus, sława, blichtr - zobacz jaki będzie pierwszy odcinek!

"Żony Hollywood":  Kasia Wołejnio, Iza St. James, Helena Deeds
"Żony Hollywood": Kasia Wołejnio, Iza St. James, Helena Deeds

Los Angeles to miasto luksusu, sławy, filmu, blichtru i show-biznesu. Przyciąga wszystkich, którzy szukają spełnienia marzeń o karierze, pieniądzach oraz tych, którzy chcą się o ten świat chociaż otrzeć. W nowym programie poznacie Polki, które porzuciły życie w ojczyźnie i w Mieście Aniołów spełniają swój "american dream".

W pierwszym odcinku nowego programu pt. „Żony Hollywood”, poznajemy trzy, z pięciu bohaterek – Polek od lat mieszkających w Los Angeles. Wszystkie osiągnęły sukces, mają hobby, a także pięknych i bogatych przyjaciół, głównie celebrytów. Każda z nich ma swój pomysł na biznes i życie w Hollywood. Jeśli nie są mężatkami, na różne sposoby szukają idealnego partnera. Wszystkie łączy pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd.

Pozornie życie w L.A. jest łatwe i przyjemne, ale o tym w kolejnym odcinku…

Helena Deeds jak sama o sobie mówi, nie jest typem osoby, która może pracować za biurkiem. W jej życiu ciągle musi się coś dziać, a ona sama musi być w ruchu. Z obecnym partnerem, Argentyńczykiem Rodrigo, Helena zajmuje się sprzedażą , drogich i ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Razem z Rodrigo stanowią zgrany duet - ona piękna i kompetentna, on jest jednym z najbardziej cenionych agentów nieruchomości w Los Angeles i okolicach - dzięki niebywałemu czarowi i odrobinie ekscentryczności, potrafi zjednać sobie wielu znamienitych klientów. Helenę i Rodrigo poznajemy w ich pięknej rezydencji w Malibu, gdzie dzień zaczynają od szampana oraz przeglądu branżowej prasy, by potem pojechać ferrari do pobliskiej restauracji na śniadanie...oczywiście z szampanem.

Helena Deeds
Helena Deeds
Helena Deeds
Helena Deeds
Helena Deeds
+4
Zobacz galerię

Helena Deeds

Izabella St. James - autorka książki biograficznej, modelka, były króliczek Playboy'a, miłośniczka mopsów, z wykształcenia prawniczka. W tej chwili zaczyna swoje życie w Mieście Aniołów od początku - rozstała się z mężem i szuka nowej miłości. Przez dwa lata mieszała w rezydencji Hugh Hefnera, po opuszczeniu której postanowiła opisać swoje życie z właścicielem "Playboy'a". Jej książka dobrze sprzedała się w wielu krajach. Iza ma także „drugie życie” - jest zaangażowana w pomoc charytatywną na rzecz zwierząt, odwiedza schroniska z bezdomnymi psami i pomaga w ich adopcji. Sama ma aż cztery mopsy. Po rozstaniu z mężem, Iza rzuciła się w wir imprezowania. Wraz z przyjaciółkami jest częstą bywalczynią najlepszych przyjęć w Los Angeles. W pierwszym odcinku Izę poznajemy w trakcie przygotowań do jednej z takich imprez. Konkurencja nie śpi, więc trzeba wyglądać jak najbardziej sexy - konieczna będzie wystrzałowa sukienka i wizyta w salonie szalonego, ekstrawaganckiego fryzjera! Wieczór zapowiada się naprawdę gorąco, szczególnie że Iza wychodzi aż z siedmioma pięknymi koleżankami – byłymi "króliczkami"!

Iza St. James
Iza St. James
Iza St. James
Iza St. James
Iza St. James
+3
Zobacz galerię

Iza St. James

Kasia Wołejnio to singielka, od kilkunastu lat mieszkająca w Los Angeles. Jest aktorką oraz producentką filmową. Ukończyła renomowane szkoły aktorskie. Prawdziwą karierę filmową rozpoczęła epizodem w Bad Boys 2. Potem występowała u boku między innymi Roberta De Niro, Vala Kilmera, Sharon Stone czy Pierce ‘a Brosnana i Milli Jovovich. Mieszka w pięknym domu na wzgórzach Beverly Hills, a jej sąsiadami są m.in. Victoria i David Beckham, Bruce Willis czy Sofia Vergara - najlepsza przyjaciółka Kasi. W pierwszym odcinku Kasia pokaże nam piękne rezydencje sąsiadów oraz swój dom, który właśnie po raz kolejny wynajmuje. Na czas wynajmu Kasia będzie bezdomna…. Musicie zobaczyć, jak wygląda "wygnanie" w kalifornijskim stylu!

Kasia Wołejnio
Kasia Wołejnio
Kasia Wołejnio
Kasia Wołejnio
Kasia Wołejnio
+3
Zobacz galerię

Kasia Wołejnio

Zobacz także:

Poznaj "Żony Hollywood"!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Premiera serialu dokumentalnego "Przeklęty II" już 22 kwietnia

Premiera serialu dokumentalnego "Przeklęty II" już 22 kwietnia

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!